SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421570

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Sniz, jak teraz tyrasz klate ? bo widać roznica w chvj, jakie cwiczenia robisz ? jakies nowe ? czy te co wczesniej tylko zmieniles technike etc. ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
i teraz porównać fotki z pierwszych stron!
klata już mniej odstaje ale nadal chyba najgorsza partia u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest w ch** mankamentów w mojej sylwetce, wady i to w sylwetce, technice, nierozciąganiu mięśni etc. spowodowane złą techniką, nie wiedzą itp. plan jest taki,żeby skupić się do zawodów na poprawieniu partii, które najbardziej odstają: klata poprawienie grubości, plastyczne dodanie masy do środka i góry klatki, zewnętrzne 4ki, pośladki, 2ki, łydki, plecy poprawienie proporcji miedzy obłym a najszerszym, biceps wyszczytowanie bicepsa i uwypuklenie brachialisa, tylni akton barku poprawić objętościowo i nadać trochę detalu głowie lateralnej to na tyle. od zeszłego pon zmieniłem treningi skupiając się na max nad techniką odstawiając grube ciężary, pracuję na czuciu mięśniowym, to jest prawdziwy trening jak pali cię tak,że chcesz kolegę zaj**ać,że ci taki trening ułożył hehe... czas pokarze w jakim to kierunku idzie, w tym wszystkim wspiera mnie kolega Wojtek, który jest na filmiku i którego serdecznie pozdrawiam :) Wojtas ciśnie mnie, żebym się nie op*****lał... Bo to ma piec i boleć...
takie małe przesłanie od niego... chcesz doj**ać, nieźle wp******ić koksowi zrób mu to treningiem a tego nie zapomni hahaha





Zmieniony przez - sniz w dniu 2012-07-17 02:07:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
w końcu przejrzałeś na oczy że trening kulturystyczny to nie tylko duże ciężary a skupienie się na pracy i technika :) duże ciężary są dobre ale od czasu do czasu na przełamanie stagnacji. życzę ci progresu i obyś wspiął się na szczyt bo masz do tego predyspozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
W końcu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
Widziałem Cię wczoraj w tramwaju, robisz wrażenie :) tak z innej beczki- od października będę mieszkał we Wro- możesz polecić jakąś siłownię w przystępnej cenie za karnet- tak, żebym jako na razie niepracujący student mógł sobie na nią pozwolić?

W kupie siła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2897
Jak stoisz z formą? Wrzuć jakieś fotki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Witam sniz nie wiedziałem ze jesteś z Wrocka dopiero po tym filmiku z aqauparku poznałem i po tym małyszu za jakis czas nie wiem pół roku moze szybciej mam zamiar wynajac jakis pokój we Wro. i tam pracować we wodociagach. Bedziemy mu sieli się wtedy spotkac i razem na siłke pójść. Ja jestem z Kępna wiesz gdzie to jest? 70 km od Wro

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
musze przyznac ze spory chlop z Ciebie

czy ta siłownia to nie czasem "pure" ?

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium