SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421542

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Matat, wiem ,że to zabrzmiało dwuznacznie ale nie chodziło mi o "ciemną moc ";D

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
hehe wiem ale rozbawiło mnie to, sniz pokazuje Nam swoje muskuły, haruje na siłowni zeby tak wyglądać, eksponuje to najlepiej jak może na swoich zdjęciach a Ty przychodzisz i mówisz: "No spoko, na czym lecisz??" i cały czar pryska :p

Pewnie nie wiesz o co mi chodzi, ja też nie wiem ;D hmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Matat , wiem o co Ci chodzi :D Ten tekst to był pełen spontan....
Kończymy offtop ;p
Gratuluję sylwetki ;)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na razie nie biore odżywek. Ale szukuje sie na Nox Pumpa z czyms... Słyszałem dobre opinie o tym;p Co myślicie o Nox Pump?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Nie brałem, ale ponoć daje rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
no dokladnie, z tym Animal'em to troche przesadzasz
nie pisze tego z zazdrosci itp. ale przyjrzyj sie gosciom ktorzy sa kojarzeni z marka "animal" Tobie niestety ale jeszcze w chvj brakuje do nich.. tak jak Robert chcialem zapytac sie na czym lecisz? bo takich wynikow, takich przyrostów nie da sie osiagnac w tak szybkim czasie treningiem i sama dieta.. jeszcze piszesz ze nie bierzesz supli zadnych, to juz calkiem mnie rozdupcyło .. troche takie wieśki mnie irytuja Ty jak i ten Matat, nic nie bierzecie a rosniecie jak świnie.. kulturysci tez zarzekaja sie ze nie koksuja a jak przyjdzie co do czego to wbijaja takie ilosci ze niektorym sie w glowie nie miesci.. no ale co ja tam moge wiedziec.. wasi forumowi "fani" i tak beda z Wami a Wy i tak bedziecie sie dalej tego trzymać ze jedziecie na czysto.. w sumie to Was troche rozumiem.. sam cwicze juz 4 lata, wyrozniam sie sylwetka posród znajomych itp. wzialem raz tylko 100tab. metki i slysze nie raz teksty"nazarles sie koksu to tak wygladasz", "jakbym bral koks tez bym tak wygladał" ale inni nie wiedza ze trzeba tez wlozyc w to chvj pracy na silce.. no ale nvm.. chodzi mi glownie o to, zebyscie nie sciemniali .. amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Ja rosnę jak świnia?? Kolego, ja już trenuję 6 lat... Z 75 do 100kg w 6 lat, to tak strasznie dużo?? Świnie rosną sybciej... Więc poćwicz jeszze 3 lata ale tak solidnie, z głową a potem dopiero gadaj co jest mozliwe a co nie...



Zmieniony przez - Matat w dniu 2010-11-16 09:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chodzi mi o to żeby mnie z tym kojarzono. Dla mnie animal to człowiek który się nie poddaje walczy a czy jest mały czy duży co to za różnica. Ważne to jakie ma zasady a swoja ciężką praca wypracuje sobie miano animala hehe. Kiedy wszyscy zrozumieją że nie ważne są odzywki a skrupulatne trzymanie się michy. Moim zdaniem takie jakie masz zaangażowanie w to co robisz, poświęcenie różnych rzeczy na koszt innych, to takie masz rezultaty swojej pracy. Tyle w tym temacie;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Ładnie powiedziane :) Masz soga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
Jak sie juz troche "siedzi" w tym sporcie i ma sie pojecie o odzywianiu ,treningach itd. to wiesz ze sylwetka takiego matata jest do zrbienia bez koksu (wiadomo nie identyczna bo nikt nie jest taki sam) ,ale nie ma sie co oszukiwac nie wiele osob ma kase zeby trzymac diete jak on i determinacje by sie oddac temu sportowi.Sieganie w tym momencie za koks jest jakims rodzajem drogi na skroty ale co z tego? koks byl jest i bedzie jak masz glowe na karku i chcesz brac to bierz kazdy jest panem wlasnego losu. I takie *******enie on jest duzy bo bral koks ja tez bym taki byl jak bym bral... TO WEZ I BADZ! ALBO ZAMKNIJ MORDE!

Co do sinza. nie gadajcie ze bral bo mu fanki sogow nie dadza, z reszta nie widze nic specjalnego w jego formie jest dobrze ale gosc jest niski wiec wymiary troche inaczej wygladaja.

/
only the best

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium