SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421587

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Bijcie sie


tak powarznie SNiZ to forme zrobiłes fajna ale twoja sylwetka jest mało estetyczna dla oka, to tylko moje zdanie, wyszedłes na scene w jakims celu wiec powinienes sie liczyc z krytyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
Jak oni ode mnie lepiej wyglądają to przechodzę na emeryturę i rezygnuje z siłki

Było miło

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Opanujcie się, wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I znowuż w kolo wojtek,nie,że nie okazuje wam szacunku za włożony trud itp. ale moim zdaniem chłopaki z takim stażem,wiekiem i sponsorem powinni wyglądać mega, na tym zdjęciu o wiele lepiej się prezentuje Giszman, plecy i barki ok ale łapy odstają, bardziej przemawia do mnie sylwetka jabiego niz Giszmana takie moje zdanie. Jakie tam zachowanie? Co to znaczy naprawdę być mistrzem? Zdobywać nagrody i tytuły? Czy robić to po prostu dla siebie bo to sie kocha i wyglądać zaj**iście. Gdy ludzie tu cie ciągle z wami porównują, to wkurza bo jak można nas porównywać wgl, nie mówiąc już o budowie wieku, tym,że ja jestem juniorem a wy seniorami, stażu czy warunkach jakie mamy. Ludzie nie doceniają tego, jak się na to pracuje, haruje. Piszą jakieś brednie, to mnie denerwuje niesamowicie. Pracujesz, wszystko wkładasz w to a tu cie jadą to chore jest jakieś. A tylko dlatego bo połowa tutaj udzielających się pucuje się u was w tematach bo jesteście dla nich bogami, nie wnikam w to każdy musi mieć swoich idoli. Możecie się ze mną nie zgadzać, ja się mogę mylić w pewnych kwestiach, ale bez przesady z tymi tekstami i wywodami. Ale co tam życie. Mówicie o skromności w dzisiejszym świecie haha dobre. Nikt tak naprawdę wam nie napisze w temacie złego słowa bo się sra, a i tak między sobą mówią o innych,że ten wygląda lepiej,że lipa itp. Zawody zawodami nie wnikam w nie, chodzi mi głownie o wasze chore wywody ja się tylko do nich ustosunkowałem ;p

Zmieniony przez - sniz w dniu 2012-04-05 01:16:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
"Gdy ludzie tu cie ciągle z wami porównują, to wkurza bo jak można nas porównywać wgl, nie mówiąc już o budowie wieku, tym,że ja jestem juniorem a wy seniorami, stażu czy warunkach jakie mamy. "

Ale kurvva wychodzisz z nimi na scenę z własnej woli
i masz pretensje, że Cię do nich porównują?
Przecież na tym to polega.
To, że byłeś słabszy,
niezależnie od czynników, które wymieniłeś-
jest po prostu niezaprzeczalnym faktem-
Sędzia nie patrzy na staż, ani na to, jak ciężko
zaprdalałeś na to, żeby ogarnąć finansowo to przedsięwzięcie-
liczy się efekt końcowy.
nie widzę powodu do spiny.


Zmieniony przez - wellcome7 w dniu 2012-04-05 01:59:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będziecie tak po części słowa z kontekstu wyrywać. Ja mówię o was o tym jakie bzdury piszecie, nie o decyzji sędziów, nie będę tu zgrywać nie wiadomo kogo, słaby na maxa to ja byłem przy pierwszej 3-ce,tak samo jak jabi i inni, jeśli chodzi o ich masakryczną rzeźbę, a co do reszty czułem się na siłach,żeby z nimi wygrać. Fakt faktem przegrałem wynikiem sędziów, przyznaje się do tego. Jak nie zauważyłeś,może nie czytałeś tematu wcześniej na początku robienia formy porównywali mnie do giszmana,że moja sylwetka wyglada jak jego. O to mi chodzi o to co piszecie, po co mi w temacie takie coś,że ten wyglądał ode mnie lepiej, że przypominam sylwetką kogoś itp, nic mi to nie daje, nie wnosi nic do mojego rozwoju. Taki temat staje się nie potrzebny po prostu jak jest pełen śmieci.

Zmieniony przez - sniz w dniu 2012-04-05 02:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Nie wiem co tu się działo od początku tematu,bo szczerze mówiąc go nie śledziłem i rozumiem,że mogły Cie denerwować porównania Twojej osoby do mnie ale mówisz,że okazujesz szacunek innym.
Z tej wypowiedzi wynika coś innego...
Tomasz Lech wygląda zaj**iście moim zdaniem i taka sylwetka zasługuje na mega podziw i szacunek, a ci jak placki wyglądają, przynajmniej jabi coś tam prezentuje niż ten giszman,

Ale ja nie mam Ci tego za złe,rozumiem że chciałeś wyładować złość i swoje niezadowolenie na kimś kto jest tutaj nie obecny,przecież tak jest najłatwiej,prawda?
Piszesz,że moje ręce odstają,mogę Ci tylko przyklasnąć oczywiście że odstają,to moja najsłabsza grupa mięśniowa,nie mam super genetyki do uprawiania tego sportu ale od 14 lat ciężko nad tym pracuję,żeby poprawiać mankamenty.
A to,że moim sponsorem od 4 lat jest Trec Nutrition uważam za wielkie szczęście,które kiedyś po wygranych zawodach MR.SFD się do mnie uśmiechnęło.

Jeśli pozwolisz to dam Ci jedną rade jako starszy kolega,siedzę na tym forum znacznie dłużej niż Ty i zdążyłem się już nauczyć przyjmować krytykę,tak jak napisał kolega wyżej ,sami się na to godzimy wybierając ten sport.
Czasem konstruktywna krytyka jest bardziej cenna niż poklepywanie po ramieniu i mówienie,że jest dobrze jak jest hu..wo!
I Tobie też radzę trochę więcej pokory bo pycha do niczego dobrego nie prowadzi czy to w kulturystyce czy też normalnym życiu.
Naucz się szanować swoich rywali nawet tych słabszych od siebie.

Jeszcze raz pozdrawiam i przepraszam za spam w Twoim temacie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no ok naprawdę mądre słowa dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 666
może przejdźcie wszyscy na fanpage sniza xDD

http://www.facebook.com/pages/Bodybuilder-Zachary-Krajniak/186449751395028

i tam oceniajcie jego sylwetkę bo jak patrze to tu robi się niezły spam

Zmieniony przez - NOXplode w dniu 2012-04-06 09:50:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Musieli odezwać się sami "Obgadywani" żeby przemówić do rozumu autorowi, że jednak tak się nie robi. Można powiedzieć słowo, dwa ale trzeba trzymać granice, a nie najeżdżać na nich. Nie trawisz krytyki, mimo tego że piszesz żeby komentujący pisali co masz poprawic co jest złe itp. Jeżeli to piszą , to wtedy ty udajesz mistrza i że wiekszość tu nie wyszli na scene i nie wiedzą jak to jest i nie zrobili tego co ty. Ty też się kiedyś dorobisz sponsora i miejmy nadzieje że Tobie nikt nie powie czegoś takiego że masz sponsora a wyglądasz jak placek. Powodzenia

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2012-04-06 14:02:53

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium