SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
podpinam sie pod wypowiedz Sopla - niezle to wyglada;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Przekozacko

Ale ogarnij mieszkanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Kozacko jednym słowem Piękne barki i ramiona plecy tez kozak :)
Tak bym chciał wyglądać kiedyś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
Ile bierzesz na klate/martwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 153 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5584
wczoraj zanurzyłem się w lekturę Twojej galerii i stwierdzam, że od dawna nie załapałem takiej motywacji do treningów i podtrzymywania diety redukcyjnej. wielki postęp choć i w sierpniu 2010r nie było źle. Tak trzymaj, Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




nie robię maxów, wgl jakoś nie darzę do jakiś rekordów, siła a budowanie mięśni to co innego, także ciężary nawet nie muszą być jakieś ciężkie przy budowaniu masy mięśniowej, szczególnie u mnie jeśli chodzi o kate, którą staram się poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
powiedz mi snizol jak ty dajesz rade zrobic porzadny trening na tej renomie, przeciez tam tyle ludzi lazi ze praktycznie wszystko jest pozajmowane na okrąglo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mów mi o tej renomie nawet, tam się szafki wolnej szuka to dopiero jest tragedia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Bez obrazy bo co może taki placek jak ja przy tobie ci mówić ale technike to ty masz tragiczna ... Weź może wolniej opuszczaj sztangę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
TECHNIKA..... Widać że to co robi na niego działa więc w czym problem? Zobacz sobie jak wygląda johnnie jackson i jak ćwiczy a potem się zastanów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium