SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421564

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 812 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10585
beast.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 224
SNiZ juz wczesniej pisal ze ciaga sie z tym Mikulewiczem.

btw wiecej takich zdjec !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
Sniz jakby był po lewej stronie gdzie pada światło lepiej by wyglądał a tak to zbiera wszystko na plecy i jeszcze w takiej jakości więc...

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sniz nie wiem czy ktoś już ci pisał czy nie bo masz sporo tych stron w dzienniku.
Ale nie myślałeś czasem założyć sobie dziennika treningowego? Każdy dzień byś mógł ciekawie opisywać trening itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 224
@up
jestem za
+zdjecia codziennie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Co za sens mialo by robienie codziennie zdjec?:O ludzie pozatym jak ktos ma robote itd to nie ma czasu sie takim dziennikiem zajmowac wyrozumialosci:P od czasu do czasu pewnie napisze tutaj jak je i cwiczy.

Let's do IT

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4479
To ma na celu go obrazić? Bo tak to można odebrać...

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
setnekonto na stronie podany jest mój paypall, choć szczerze mówiąc nie dostałem żadnej wpłaty . A co chcesz mi dać jakieś rady? Z chęcią bym skorzystał z twojej nabytej przez doświadczenie wiedzy, ale muszę cie niestety zmartwić, nie będę twoim kompanem w takich zabawach, nie gustuje w takich klimatach. Nie interesują mnie takie zabawy przez internet, pokazywanie bicepsów, prywatne pokazy. Ktoś chce z sb robić pajaca przed kamerką, to niech robi, jego sprawa. Zaznaczam,że jest to galeria do oceny sylwetki, a nie forum pytań itp. Chcecie o coś zapytać piszcie na priv, ale błagam was jak macie takie i podobne pytania zadawać, to lepiej nie piszcie, bo jaki jest sens prowadzić taką galerię?
Jak tylko syf z niej robicie, elo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium