SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421558

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
ale bysiek : ) sory ze spytam ale ile miales kg na sobie na 1 stronie na tych fotach ? :) tak z czystej ciekawosci

i oczywiscie sog

juz wiem, sory za pytanie :)

Zmieniony przez - piona94 w dniu 2011-08-20 14:59:46

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema wstałem dzisiaj chory kaszel, goraczka, bule brzucha (brak apetytu),waga minus 2 kg, nic nie jadłem przed treningiem bo nie mogłem. Moc do dupy na chorobie... Szczegolnie nogi bo nie mialem sily nizej zejsc z ruchem... Filmik z treningu:




zna ktoś może jakiś inny serwis niż YT bo tam limit jest do 2,5 gb i pozniej dodaje takie c***owo jakosciowe filmiki

Zmieniony przez - sniz w dniu 2011-08-20 16:04:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak przygotowuje sie do debiutu pisalem o tym posty wczesniej, wlazlem na ta stronke trzeba placic za konto lepsze, za free masz limit do 500mb;( a moze ktos zna jakis konwerter do xvidio lub dvix'a zeby do tego 2 gb sie zmiescic, to lepsza jakosc bedzie

Zmieniony przez - sniz w dniu 2011-08-20 16:32:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
sniz, dalej jestem pod wrazeniem tych fot na 1 stronie ! kozacko wygladales ! zreszta i wygladasz :)

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Takie gadanie,ze choroba, jak dla mnie to nayebales za duzo ciezaru, bo jak dales mniej to juz glebiej schodziles, lepiej daj mniej ale glebiej schodz z ruchem, lepiej dojedziesz nogi niz robiac takie pol przysiady z dupyA z tego co widze to kazdy filmik z przysiadami, to zawsze ciezaru nayebane do oporu o ruch polowiczny. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Wybacz, to nie są przysiady.

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja i tak nie schodze do dupy tylko robie do 90 stopni, racja,ze za duzo bo sily nie mialem przez chorobe z reszta bede dodawal filmiki z treningow i sie okarze, moze i zaczne pelne robic, zobaczymy;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
W wyciskaniu na barki nie powiniennes troche bardziej sztangi spuszczac? Bo spuszczasz tylko do glowy.
A przy unoszeniu na boki hantli chyba powinienny lokcie isc wyzej niz dlonie.
Tyle odemnie, ale Ty tam lepiej znasz sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A gdzie mam spuszczac do karku haha, wy sie do wszystkiego przyczepicie. Wojtus glupoty *******isz haha;p Chyba ja wiem jaka technika na mnie dziala a jaka nie. Nie mozna cwiczyc pod kogos tylko pod siebie sie ustala co cie pobudza. tyle w tym temacie;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium