SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421572

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6705
Gratulacje ;) na pewno dużo pracy w to włożyłeś nie zmieściłeś się w 80kg a do 90 nie odstawałeś od reszty. Ps zobaczcie na fotkę z tricepsem Sniz wyglądasz jak byś trzymał się za majtki :D powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
Przecież on wygląda o niebo lepiej niż tamci trzej...

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki backstage...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 812 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10585
naaajs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Graty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
gratulacje za to taka formę
Szkoda ze nie zmieściłeś sie do 80kg bo tam byś sie na pewno bardziej liczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nie wyjdę w Katowicach bo całą kasę wydałem na ta formę. Dalej to nie chodzi o kat. wagowa tam byli ,,swoi ludzie", nie ważne gdzie bym wyszedł i jak wyglądał i tak bym odpadł, nie jestem zadowolony z miejsca, kto był tam widział co się działo i to w żywe oczy, tam się liczy kasa i tylko kasa. Rozj**ał mnie fakt taki,że ludzie startujący ze mną w kat. pytali się czy czasem z nimi nie startuje? I to ta wasza czołowa 5-teczka. Po co jak według was miałem tak słabą formę? A i nie róbcie mi spamu w temacie i nie porównujcie formy mojej do kogoś bo to żałosne, moglibyście to na żywo zrobić, choć trudno porównywać ludzi całkiem innej budowy, a takie teksty typu,że dawałem zdjęcia jak kot a na scenie wyszedłem słabo zachowajcie dla siebie, nie,żeby mnie to wk***iało ale nawet na tych fotkach widać kto ma co i gdzie, czy ma zachowane proporcje, odseparowane mięśnie, jakość mięśni. Zastanawia mnie jedno na jakiej zasadzie to było oceniane. Decyzji sędziów nie zmiennie, sobie nie mogę nic zarzucić, zacząłem już masę, w celu ewentualnych poprawek i zobaczymy jak to będzie wyglądać na MPJ co tam będzie się działo, YO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - sniz w dniu 2012-03-26 19:06:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Jak dla mnie forma przekozacka i powiem Ci że tego 20 mógłbyś spróbować koszty pewnie wysokie ale sprawdzisz się jeszcze raz a doświadczenia Ci nikt nie zabierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdybym mial mozliwosc to bym to zrobil, ale jestem juz na masie i waze juz 88 kg wiec nie bardzo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium