SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421611

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
W hvj dobrze, klata słaba? Coo? - dobra tez !! Szeroki w hvj jestes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Widzę z Wrocławia jesteś. Gdzie trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki wcześniej miałem 3 miesięczną przerwę z siłownią.
Nie z mojej winy i tak wyglądałem. Cały czas lece na splicie.
Barki robię wyciskania żołnierskie stojąc, arnoldki, potem jakieś ze 2 cwiczenia hantlami. Cwicze w piwnicy w ciezkich warunkach, dziury itp. Nie ma co narzekać ale teraz nie mam czasu na normalą silke a nie ma co sie o******lać.
Suple zaczynam jesc za tydzien jak mi przyjdą kurierem gainery i troche mono. Tak samo po konkretna diete jade do selgrosa, makro.
Bo już sie koncza wegle.
Hero pisz na gg w tej sprawie albo lepiej na maila bo tam na pewno odpisze. Yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3648
Ok, ale muszę mieć 50 postów. Pozwolisz że naspamuję Ci jednego posta w temacie

Straszliwą masz tę rzeźbę, tylko ten dół klatki... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem na masie na razie sie nie podlalem. To jeszcze nie rzeźba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wygląda twój cały plan treningowy?
I jak wygląda twoja aktualna suplementacja,Dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plan treningowy bez zmian jedynie dostosowany do warunkow jakie mam w piwnicy. Czyli same dzwigania. Na www.sniz.cba.pl jest z przed pol roku plan, nie modernizowany jak i inne rzeczy, dieta ta sama suple tez. Bylem dzisiaj w markecie i nakupilem jedzenia na pare miechow. Z odzywek teraz bede bral 3 gainery takie najtansze i jakies zwykle mono z kg

Zmieniony przez - sniz w dniu 2011-07-16 17:32:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Bardzo dobra sylwetka, szerokie barki, wąski pas, nogi az tak nie odstają, mocne ramiona. Nie wygłupiaj się ze stwierdzeniem, ze jesteś na masie, bo raczej bliżej do rzeźby. . . i oczywiście mega plus za treningi w piwnicy, prawdziwi i zdeterminowani ludzie zaczynają wlasnie w takich warunkach, wyrabiają charakter, kreują swój cel, mają wizję konkretnej, dobrej sylwetki. Pozdro i oczywiście sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
kozak:)
a tak nawiasem zmien sobie na stronce bo masz napisane "suplementy jakie "urzywam" ten byk sie w oczy rzuca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwykla literowka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium