SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421595

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4479
Łapy robią robote

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
"zatem powinni komentować to ludzie na poziomie z konstruktywną krytyką, a nie przecinki po 70kg, którzy stawiają pierwsze kroki na siłowni. "


%)))))))))))))




Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2012-05-30 18:00:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Niestety, najgłośniej zawsze szczekają najmniejsze kundelki.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Kube Pestke tez tu jechali to poyerdolil sfd , pisze to odnosnie SNIZ-a bo tez przypyerdalacie sie o jakies pyerdoly wyglada konkretnie nie jeden z was tak nie bedzie nigdy wygladal ale tak jak Hubert napisal o tych kundlach . Kto duzo gada ten malo robi. Ps. nie moglem edytowac jak cos to poprzednia wypowiedz usuncie zeby nie bylo ze mam problem ze skladaniem zdan. pozdro

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
takie zycie i mentalnosc polaków nie potrafimy sie cieszyc z cudzego szczescia i sukcesow
u nas jak sasiadowi sie powodzi, to od razu mowimy, ze kradnie lub cos podobnego.
a np w usa jak sasiadowi sie powodzi, to dazy sie do tego by miec to co on, zazdrosc przeklada sie zupelnie na inny rodzaj emocji w tym wypadku motywacja.

a jeszcze lepsza umiejetnoscia jest olac takich leszczy i robic swoje dla mnie sylwetka nieosiagalna na moje mozliwosci, i szczerze gratuluje wlozonej pracy i przede wszystkim poswiecenia, ktore tutaj jest kluczem. powodzenia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




waga na czczo 86, skupienie się max na jakości mięśnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5422
no kozacko
pozdrawiam
i trzymam kciuki za dalszą pracę nad sobą

MEPHOBIA
"Fear of becoming so awesome one day that human race can't handle it, and everybody dies."

I must live with this everyday

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
jak dla mnie rewelacja, zwlaszcza barki i lapy mega, klatka tez znacznie lepiej, dal bym ci wiecej niz 86kg, ile aktualnie masz na lapie ?

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium