SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421585

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1817
spokojnie mozesz startowac, bardzo ladna, klasyczna sylwetka.

NO PAIN <-> NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 176 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5582
Sylwetka kozacka ;)
Możesz podać swoje wymiary??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wymiary na 3 ciej stronie;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
wiem co to są aeroby przy pracy:D
taka krata mi sie po tygodniu łopaty zrobiła jakiej nawet po a6w nie miałem:D
pozdr i 3m sie:D
poczekaj do pazdziernika 2011 to może razem wyjdziemy;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13508
b. ładnie

przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a :D :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 257
Do zawodowstwa moim zdaniem niewiele ci już brakuje. Tylko jeszcze trochę masy i klatke dopracuj. Plecy zaje***te!!! : )

No pain, no gain...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
sniz co by tu napisać... wspaniale. Widać już u Ciebie bardzo dobra,spójną sylwetke, w tym momencie masz tylko małe braki jak inni pisali wcześniej. Bardzo podobają mi się Twoje barki, dobrze pocięte... oraz skośne brzucha fajnie uwidocznione... według mnie na debity powinienes się udać ,choćby po to aby nabrac doświadczenia i przyzwyczaić się do publiczności oraz rywalizacji , jeśli będziesz chciał kontynuować przygodę z BB w przyszłości, to takie wczesne stary dużo dają...
Powodzenia i ładuj mięso Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strasznie ***owo jest z tymi zawodami mogło być październik 2010 i 2011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Dla mnie masz bardzo dobrze zbudowana górę oraz czwórki. Na debiut masz dobrą sylwetkę ale jak będziesz chciał coś osiągnąć więcej masz do poprawy dwójki oraz łydki oraz nabrać pare kilo ogólnej masy.
Ale ogólnie wyglądasz dobrze)
PS. wymiary masz baaaardzo podobne do moich tylko mniej mam w rękach a więcej w nogach;-P
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak nogi i klatka to mój priorytet noi masa również;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium