SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421602

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
Sylwetka przednia !
jak robisz przedramiona ?

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DatBoiCold kozak na łydki to ćw... przypomina mi ćw Arnolda które robiłem;) nogi, klata, barki i biceps też mi się nie podoba i to moje priorytety... teraz ogólnie masuje do jakiegoś czasu. start prawdopodobnie marzec 2011.
borocek uginanie przedramion sztanga siedząc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
sniz to teraz ja się wypowiem w twoim temacie. Startuj!!! każde doświadczenie sie liczy i z czasem jest coraz lepiej. łydki i szczyty bicepsa bym poprawił . duzy triceps i bicek wydaje mi sie mały ale to tylko moje zdanie. Plecy najmocniejsza partia i barki tez dobre

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
stary od poniedziałku chodze jak pinokio po tym treningu xDDD

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na lydach mialem zakwasy do sr kozak cw;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Październik juz tuz tuz zdecydowałes sie na start? Jak forma aktualnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
zrobiłem ten wasz trening na łydki;)robiłem go w piątek a jeszcze dziś czuje zakwasy. powiem szczerze ze jak wstawałem z łózka to nóg w kolanach-nie mogłem wyprostować .masakra taki ból ;) ze zastanawiałem się nad środkami przeciw bólowymi, chyba nie potrzebnie zwiększyłem ilość serii i powtórzeń ;)ogólnie pierwszy raz takie coś przeżyłem

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 576
witam mam pytanie jaka dieta i trennig bo kozacko wygladasz to czegos podobnego daze... Bede wdzieczny za odpowiedz pozdro i sog za ladna prace...

"Trening czyni Mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


13sebik13 start Ostrowia Mazowiecka 2011;) Jaca89 trening kozak;P DDurek obecnie cw na mase wcześniej też tylko redukcja węgli była z braku kasy i tak wyszła ta moja forma;p Teraz masówka do jakiegoś czasu potem wejdę na rzeźbienie. Trening jest na mojej stronie...
Co tu dużo gadać trzeba ćw a nie sie o******lać lece w kime pozdro;p
Byłem w śr na siłce o to foty z masy


Zmieniony przez - sniz w dniu 2010-08-27 02:33:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
dziwne węgle i tłuszcze to zazwyczaj groszowe sprawy w porównaniu z białkiem (mięso,proch,jaja)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium