SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421609

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
gienus12: Gdybyś był bystry to byś na pewno wiedział dlaczego mu mięso rośnie mimo tragicznej techniki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Deoler, gdybyś był bystry to byś spostrzegł że on ćwiczy BB i ma plany co do tego sportu więc dlaczego niby ma tracić czas na jechanie na samych suplach ? :). Bo dla mnie to głupota mieć plany co do BB i jechać na sucho.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Super że mnie oświeciłeś myślałem że balet :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no to nie pyerdol od rzeczy.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Chyba Ty chłopcze....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej panowie zalosne sie to robi juz haha, poza tym na co ty myslisz ze walisz i tyjesz od samych srodkow haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
Sniz rozumiem pewność siebie, bardzo chwalę pewną dozę arogancji, ale nie uważasz, że przesadzasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z czym przesadzam? Bo nie rozumiem. Nie wyglądam jakoś za***iście wiem to. Cenie każdą krytykę dotyczącą sylwetki a nie do******lanie się do mnie. Mówienie i pisanie takich rzeczy jak poniektórzy jest irytujące i zbędne w moim temacie. Tyle na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1000
Zawiść, zazdrość zamiast starać się mięć więcej, to połowa wytyka błędy tym, którzy osiągnęli więcej i tyle. Forma kozacka i tyle w temacie, czekam na więcej fotek i filmów! A Ty setnekonto wszędzie taki mądry potrafisz być co zobaczyłem po Twoich wypowiedziach, wszystko wiesz, czepiasz się i dyktujesz kto co ma robić. Zamiast dyktować Snizowi co ma robić, zajmij się sobą, bo widze w formie gorszej "troche" jesteś "kozaku" ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
Pan zycia jesteś daleko od mojego, czy jego poziomu więc nie w******laj się między wódkę a zakąskę. Zwłaszcza, że jak widać mylnie interpretujesz sens wypowiedzi i nawet nie zdążyłeś zauważyć, że niczego tutaj nikomu nie sugeruje. Mam w dupie to jak on ćwiczy szczerze mówiąc, ciekawią mnie tylko ciężary jeśli już.

Sniz mądra osoba, gdy ktoś udziela Ci rad tłumaczy drugiej osobie dlaczego pisze bzdury lub odpisuje dlaczego wybiera inną drogę. Co do techniki dobrze wiesz dlaczego ludzie potrafią wyglądać mimo tragicznej techniki i może nie piszmy tego otwarcie, bo sprowokujemy kłótnię i niektórzy młodzi adepci sportu mogą zostać zdemoralizowani. Rozumiem jednak, że Ty dobrze wiesz o czym pisze ;)

Na arogancję i pyszałkowatość mogę sobie pozwolić ja, bo nie aspiruję do bycia kimkolwiek w kulturystyce i nie wiążę z nią przyszłości. Jednak Ty chyba inaczej się zapatrujesz i wiedz, że dobrym wizerunkiem zarobisz dużo więcej pieniędzy niż izolowaniem się i arogancją. Spójrz na Akopa :)

Zmieniony przez - setnekonto w dniu 2011-09-29 22:32:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium