SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 422288

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
ktos madry kiedys powiedzial nie udzielaj rad osobie ktora o to nie prosi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14294
ŁADUJ ŁADUJ SNIZ nie ociągaj sie bo Cie jeszcze dogonie!! :D

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5145
Witam ;) Poczytałem kilka stron wstecz... Wszystcy tylko "technika, technika, technika"... Przeczytałem gdzies kiedyś słowa znanego kulturysty, Lee Priest'a które brzmiały "jak nie oszukujesz, masy nie zbudujesz" i podejrzewam że autor tematu wziął sobie te słowa bardzo do serca. Widcznie miał rację, bo gdyby nie miał, nie wyglądałby tak jak wygląda... Choć przyznam że filmik z treningiem klatki na skosie dodatnim trochę mnie zszokował i trochę rozśmieszył :D
Moim zdaniem takie coś nie ma prawa działać, faza negatywna musi być w przynajmniej kilku pierwszych powtórzeniach, nic dziwnego że klata nie rośnie. Cała reszta naprawdę super, tylko ta klata... Wszystko poza klatką podoba mi się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2346
DObra robota gratki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Elegancko nogi ładnie podciągnąłeś :) jak będzie klata jak u pirata to pędzie petarda :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Jak obecnie tyrasz łydki...ile razy w tygodniu,ile serii,powtórzeń,jakie ciężary mniejsze/większe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzę codziennie przed i po pracy, 15 min drogi miej więcej mam z pracy do przystanku i, ze prace fizyczna mam to ogólnie dużo chodzę, wgl jestem teraz na roztrenowaniu jakiś tydzień miej więcej łydki robię z nogami, wspięcia na palce max ciężar nawet nie liczę powt tylko czy nie mogę stanąć na nogach jak tak to dobrze jak nie to wykonałem źle ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5145
Sylwetka super! Tylko ta klata malutka i to gino na prawym sucie... Ale poza tym to kozak! Dowal klatę i będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie można być idealnym po to się ćwiczy żeby z dnia na dzień być lepszym to jest jak z uczeniem, zbiera się doświadczenie hehe a reszta sama przyjdzie tylko trzeba włożyć trud elo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

forma lato