SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 422256

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3562
Dokładnie, najlepiej widzieć to na żywo! Dzięki! Mam nadzieję, że chociaż dają motywację Powodzenia i sukcesów, bo gen jest dobry!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Ciekawi mnie jak na scenie będziesz się prezentował , akurat przypadło że w zobaczę na pewno twój występ na żywo w tym roku Co do klatki to przy niższym BF wygląda o niebo lepiej.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Przyblizysz o co chodzi z zasysaniem po posilku? Do walleast popatrz na wczesniejsze foty ze bokiem noga wyglada dobrze i normalnie tutaj ujecie jakos tak idzie ze noga strasznie chuda wyszla :)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o zasysanie przepony jednocześnie napinając miesnie brzucha, pomaga to w trawieniu, gdy jestem głodny zwłaszcza teraz to tak się bawię żeby zająć mozg czymś i nie myśleć ciągle o żarciu;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43052
Masz na myśli tzw. "zasysanie" opisane przez Arnolda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
zaj**iście wyglądasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11335
Super. Ogromny progres ! Nogi i ramiona Twoje najlepsze partie jak dla mnie, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2358
No masakra, gratulacje i szacunek dla Ciebie :D należy się w 100%.
Zawsze mnie zastanawiało jak takie byki radzą sobię z rozstępami, ja maluch po każdym gramie na plus praktycznie drę się jak stare prześcieradło a tu taki progres i skóra jak u niemowlaka :D możesz mi to wytłumaczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Sniz, a jak tam pozowanie? Ułożyłeś sobie układ? Przy jakiej piosence wyjdziesz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

forma lato