SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421581

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak trzymam, nie licze kal na masie, jem czy to na masie czy na rzeźbie kg mięsa dziennie, węgli też nie lubię dużo na masie mieć ale tak wychodzi z 600 g dziennie na takiej mega masie, na jakościowce ze 400, na rzeźbie mniej ze 200 g, 250 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3989
Widze ze ktos twoje fotki wrzucil na pakerzy.org
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no widziałem

z dzisiejszych pleckow :)

seria:




rekord:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
widze to samo co u mnie na siłowni.. tez mecz lecial i wszyscy po kazdej serii patrzyli na meczyk w tv

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Sniz człowieku jestes niezłum smokiem Rewelacja sylwetka,nie sledze Twojego tematu ale wiem ze moja pytanie kieruja do kogos kto sie nie opi...a Mam pytanie co myslisz o spozywaniu twarogu na noc nie wiem czy ta laktoza mnie nie zalewa pije sobie takie szejki zayebiste z truskawkami woda i kostka twarogu czy moze mnie to zalewac ???
wegli mam ok 120g bo sobie redukuje w maire idzie ta redukcja tylko dolna czesc brzuch odstaje nie wiem czy nie odstawic tego twarogu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odstaw, możesz jedynie chudy jeść bez niczego, na redukcji musisz mieć odpowiednia kal i się jej trzymać, zależnie do wagi jaka masz, jak ci wychodzi jakaś skala powiedzmy,że jest to np 3500 kcal... dobierasz sb tak posiłki żeby jej nie przekroczyć, wtedy masz odpowiednia dietę na redukcje

Zmieniony przez - sniz w dniu 2012-06-14 17:50:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
super dzieki. Ide teraz pobiegac pozniej wrzuce moje posiłki zerkniesz i ewentualnie powiesz co mam poprawic bo napewno duzo tego bedzie!
Pozdro Dragonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
1 POSILEK
30g wpc 5jaj (3 zoltka)+30g owsianki wszystko to w fornie omleta smaruje sobie go musem jabłkowym z cynamonem
2 POSILEK
180-200g piersi z kurczaka +30g kasza/ryz br./makaron pel.ziar+ ok 20ml olej lniany +warzywa
3 POSILEK J.W
4 POSILEK J.W
5.POSILEK koktajl truskawki ok 250g +chudy twarog 250g

warzywa to najczesciej brokuł ,kapusta kiszona,szpinak,soczek pomidorowy lub wielowarzywny,0,5l herbaty zielonej dziennie. A i robie sobie jeden dzien rybny 0,5kg rybki morszczuk najczesciej

Suple
Bcaa (firmy nie podaje)ale sa zayebiste
Białko tej samej firmy i tez zayebiste
zestaw witamin ,magnez,tran w kapsach

teraz troche o mnie
28lat cel musze jecze zjechac do nisjkiego bf jest coraz lepiej
wzrost 185
waga z ranca to 90kg

trening
silownia 3 razy w tyg trerning ok 60min
areroby to bieganie tez 3 razy w tyg!
na treningach sie nie opier...am

Jak bys miał chwile fajnie by było jak bys cos doradził.Jak to jest z dieta na redukcji myslalem ze jak bede miał wegle np 1g na kg masy to bede leciał ładnie a ja wciaz mam mala opone na dole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14465
Na jaką część pleców dobre jest wiosłowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najszersze grzbietu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium