SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421610

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
przepiekne barki, klasyczne proporcje.

jest potencjal jak sam c***, na wolnej sztandze/sztangielkach ile idzie na barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zalezy tutaj na brucknera idzie 100 wa na serie bo takie waruny , lawki c***owe a np w arkadach juz 110, 120, potem dobijam sie 35, 39 hantle stojac arnoldki, zaczynajac pewnie 50 tkami bym robil ale nie ma tu takich hantli wszystkie ciezary sa w filmiku na yt video: sniz forma na chorobie



Zmieniony przez - sniz w dniu 2011-09-22 23:36:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2856
Kilka miesiecy mowilem ze brak postepow, i ze bardzo wolno sie rozwijasz, teraz jednak widze ze sie mylilem , jest bardzo dobrze, jedna z najlepszych sylwetek na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 587
j/w
nie przestawaj i tyraj dalej

@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobra forma jak i postęp , oby tak dalej !
Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816










z dzisiejszego lajtowego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Mała sugestia: Kiedyś robiłeś jakieś tam filmiki z klatki i ćwiczenia były wykonywane identycznie m.innymi zero negatywności w powtórzeniach, z klatką dalej masz problem.Nie myślałeś żeby zacząć robić typowy trening HIT z negatywnymi powtórzeniami?? Myślę że taka zmiana w treningu dała by efekty lepsze.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie dzialaja na mnie juz probowalem tak, ja musze dosyc intensywne, szybkie i masywne serie robic z reszta wiem co i jak, to tylko kwestia czasu gdy klatka sie poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Progres jak najbardziej na plus..aczkolwiek może byś przyjął jakąś lekcję,niektórzy Ci serwują tutaj dobre rady może pomyśl o tym,bo z tego co piszesz to wiesz wszystko najlepiej a widać nie do końca,moim zdaniem technika u Ciebie jest na zerowym poziomie i to nie tylko w wyciskaniu na klatę bo widziałem kilka innych twoich filmików i szczerze jestem zniesmaczony,z ciekawości ile masz tam na sztandze w poziomie i w skosie ? ? ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium