SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 421566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
harpagani troche to fakt

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ma do tego szybkość opuszczania jeśli chodzi o technikę, technicznie jest wykonywane jeśli podnosisz głównie tym mięśniem, na którego jest dane ćwiczenie, nic nie mówi się na temat szybkości itp. A to,że to są lekkie ciężary dla mnie, to ja na to nic nie poradzę, rosnę tylko na dźwiganiach i szybkich ruchach. Innych w ogóle nie czuje i pale mięso.
Nie da się klaty poprawić w miesiąc, 2,3 nawet rok, to mi zajmie ze 2 lata jeszcze. Nie mam genu do klaty a to jedyne ćwiczenia, które na mnie działają. Jak nie dostrzegacie poprawy to wasza sprawa, dla mnie ta partia w ch** się poprawia. Damskimi ciężarami nie ćwiczę sorry...

Zmieniony przez - sniz w dniu 2012-06-07 13:54:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Faza negatywna ma akurat kluczowe znaczenie. Cierpiałem na całkowity brak klatki i dopiero, gdy zrozumiałem istotę treningu (zacząłem ćwiczyć klatką, nie "na klatkę") w ciągu kilku miesięcy uzyskałem znaczną poprawę.

Jeżeli chodzi o ćwiczenia, które na Ciebie działają - nie obraź się, ale jesteś jednym z wybrańców, którzy rosną od samego machania (oczywiście kluczowa jest tu dieta u Ciebie dopięta na 100%). Gdyby było inaczej, połowa ćwiczących na siłowniach miałaby super sylwetki a jak jest, wszyscy wiemy.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-06-07 14:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1326
poprawisz klate i bedziesz kocur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Dla mnie tak jest magia nie każdy ma gen na wszystko potrzeba czasu by klatka nadgoniła inne partie ale skoro sniz twierdzi że jest już znaczna poprawa to tak musi być zdj nie oddadzą wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 140
Nawet nieźle wyglądasz, klatka odstaje i każdy o tym wie.
Patrząc jak wyciskasz widać że nie masz zbyt dużego pojęcia o treningu tej partii, jak chcesz to możesz się do mnie zgłosić na pw po kilka rad kolego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
"nie ucz ojca dzieci robic"

Zmieniony przez - fifi93 w dniu 2012-06-07 19:26:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
bez obraz ale patrząc na twój trening bica przyszedł mi głownie na myśl trening barków i prostowników :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce mi się tłumaczyć tutaj cały czas jakie techniki oszukane robię, jeśli potrafisz zrobić bicki hantlami 30 tkami, 40 tkami poprawnie technicznie bez bujania się to zapraszam na siłownie :) Ćwicząc bicepsy wykonuje jedno ćwiczenie oszukane jak to mówi Słodkiewicz na tzw. pałe, 2 pozostałe to czysto techniczne ćwiczenia tam gdzie główną rolę przejmuje ruch a nie tak jak tu ciężar. Jak chcecie mi pisać jakieś rady piszcie w temacie, pracuje i nie mam czasu co chwile z kimś pisać, yo

Zmieniony przez - sniz w dniu 2012-06-07 20:02:52
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 lata na siłowni. OCEŃCIE

Następny temat

OSAMA

WHEY premium