SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
Wybaczcie za trochę przygłupawe pytanie, ale nigdy sam nie mogę ogarnąć jaki typ sylwetki posiadam, ekto, endo czy mezomorficzny.
Wzrost: 170
Waga: 60
Tk. tłuszcz.: ok. 11%
Zdjęcie:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18596
Nie da się stwierdzić, że jesteś albo w 100% ekto, albo w 100% endo. Jak na moje, to coś pomiędzy ekto i mezo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
ekto na moje oko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
Jak masz skłonności do zalewania to endo, jak masz problem z nabraniem masy to ekto , a jak nie masz problemu z nabarnaiem masy i przy tym za bardzo się nie zalewasz to mezo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie bierzesz pod uwage samej budowy ciala


mix ekto/mezo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
j/w
i tak makro trzeba dobrac indywidualnie i tak, wiec samo skupienie sie na budowie jest malo celne, jak z dietami grupa krwi.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129
Jeśli jestem na redukcji tkanki tłuszczowej,bieganie+ABS2,to czy po osiągnięciu celu (zrzucenie brzucha) będę mógł bezproblemowo "odbudować" utraconą masę mięśniową ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Witam jaką część klatki najbardziej atakuje przenoszenie hantelki za głowę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
Co to jest hipertrofia , na jakim stażu treningowym może byc wykorzystywana , jak mniej wiecej może wyglądac trening hipertroficzny?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium