SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
DreamEvil
to jest kwestia diety

Dlatego napisałem że inne czynikki mają na to wpływ.Miałem na myśli także dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
Mam BCAA ( proszek ) i Białko ma pytanie, w tym białku pisze, że jest 7g bcaa w porcji 30g, Czy wystarczy ze Czyste BCAA wezmę 5g na 30 min przed treningiem a po treningu porcję białka ?. To samo z rana w nietreningowe bo przyjmuję wtedy białko czy dobić jeszcze te 5g bcaa czy wgl nie używać w nie treningowe ?

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w dt daj bcaa w porcji 1g/10kg wagi przed treningiem
po treningu porcja bialka

w dnt nie stosuj bcaa
a bialko
wg braków w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
Ok, dzięki

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
Może dziwne pytanie. Często jestem strasznie zabiegany, śniadanie rano po wstaniu zjem normalnie, płatki owsiane, jajko, ale w szkole/pracy nie zawsze zdążę zjeść to co mam i czy jeżeli te braki z drugiego śniadanie uzupełnię w obiedzie o godzinie 16:30 to chyba nic złego, nie?

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jeśli nadrobisz kalorycznie tyle ile powinieneś to nic się nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1388
Co lepiej zjeść po treningu, omlet czy makaron+kurczak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zdecydowanie makaron+kurczak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Witam czy system treningowy HST przynosi lepsze efekty dla masy mięśniowej czy siły ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
na masę jest dieta, na siłę jest trening stricte siłowy. HST nie jest treningiem stricte siłowym (chyba, że odpowiednio się go nakierunkuje)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium