SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154293

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jak lekko wyjdą to nie umrzesz, ale starasz się unikać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
Czy na pierwszym cyklu jest sens dołożyć jabłczan do monohydratu?
A jeżeli tak lub nie, to jak łączyć te dwie kretki podczas jednego cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie ma sensy lec mono solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Samo mono , zamiast jabłczanu dodaj beta-alanine , albo po prostu kup sobie beta alanina+mono z activlabu 2w1 . Ja już leciałem kilka cyklów i cały czas pozostaję wierny mono :) .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
po co mu b-alanina do pierwszego cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
No w sumie masz rację , z tą betą można poczekać . Po prostu doradziłem mu co zamiast jabłczanu może kupić ale można poczekać z ba do następnych cyklów bo teraz mono i tak dobrze będzie działało .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
sama b-alanina do kretki fajna sprawa i połączenie oczywiście jak najbardziej na plus, zwyczajnie przy pierwszym cyklu same mono swoje zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
Dzięki chłopaki. ;) sam osobiście chciałbym do mono wziąć BCAA oraz beta-alaninę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
Jestem na 4 tygodniu lekkiej redukcji (-200 kcal), spożywam 2300 kcal dziennie. Do tej pory żyję bez żadnego wyjścia na plus kaloryczny ( bez cheat day/meel/refeed). Dziś zjadłem 1900 kcal i postanowiłem na jutro zostawić 400 kcal. Jutro zjem w takim razie 2700 kcal, ale i tak będę w ten sposób na minusie bo liczy się raczej bilans z całego tygodnia. Myślę, że napędzę tym metabolizm bez wychodzenia na plus. Dobre posunięcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
IMO nie, bo dzisiaj za mało kcal zjesz i będzie niedostateczna regeneracja - a regeneracja przede wszystkim
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium