SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
tak na prawde kiedy ci odpowiada albo w domu przed wyjsciem na silownie albo w szatni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8031
Można stosować przed treningówkę taką jak Fa Napalm czy S.A.W. z jabłczanem kreatyny? Bo słyszałem że kofeina wypłukuje kreatynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
można. gdyby to, co mówisz, było prawdą, to nikt nie robiłby stacków kreatynowych z kofeiną.

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-04-16 19:11:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8031
i przed treningówka nie wpłynie negatywnie na kreatyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Przeczytaj post Dream'a jeszcze raz.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8031
okej, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
Chłopaki czy to normalne że w środku dnia ma się większy brzuch niż z rana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak, bo jednak trochę jedzenia tam siedzi, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8031
Grothin. Nie kupuj jej. Coś podobnego mamy w szkole i jest zaprojektowana tak aby zarobić. Kolega który waży ok. 70kg nałożył 80 kg to ławka zaczęła trzeszczeć przy powtórzeniach, ja sam miałem tylko 50kg, jest tak nie wygodna że czułem jak mi się łopatki ruszają, to na rozpiętki to chyba dla przedszkolaka jest, Prasa czy jak to zwał jest rozklekotana że ćwiczyć się nie da a jest nałożone na niej tylko 20kg, Nie kupuj tego, najlepiej zainwestuj w ławkę wielofunkcyjną i stojaki z Kelton ew. Marbo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium