SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Wrzuć owsiane, dodaj orzechów włoskich + jakiś owoc.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
druga częśc mojego pytania, jeśli po 2 dniach po treningu bicepsa już nie czuję zakwasów/bólu to mogę go robić znowu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
A masz w ogóle jakiś plan?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
nie ma potrzeby żeby go robić , poza tym to ze nie czujesz nie oznacza ze miesien jest juz zregenerowany i ze mozna go cwiczyc ponowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
ćwiczę 6x w tygodniu, do tej pory to było:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
poniedziałek - barki triceps
wtorek - klata biceps
środa - plecy brzuch
czwartek - nogi triceps
piątek - braki brzuch
sobota - klata biceps

wiem, że plan jest z dupy, ale po kilku kombinacjach stwierdziłem że ten mi odpowiada najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
coś czuję, że zaraz będzie zj*bka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak styrasz barki i triceps jednego dnia, to jak klatkę chcesz dobrze zrobić jak te partie tam biorą udział. Z bicepsem i plecami to samo, na 15 lat troch za duża intensywność, no chyba że machasz hantlami dziesiątkami i to jest jakiś domator.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
zwyczajnie nie potrzebujesz ćwiczenia 6 razy w tygodniu i robienia 2x na tydzien poszczegolnych partii, nie ten etap zaawansowania raz w tyg. partia , 3-4 treningi w zupelnosci wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
mój problem jest taki, że nudzę się cholernie, lubię chodzić na siłkę. I nie, nie macham 10kg, klatka to hantle po 21/24, więc myślę że nie jest źle.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium