SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154598

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Lepiej zacząć z mniejszą ilością kalorii niż potem płakać bo za szybko zalało :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
na 2900 (lub mniej, nie zawsze wszystko zgodnie z dietą było) w ostatnie 2 miechy jakieś 3-4 kg mi doszło.. obniżyłem o 100, żeby nie zalewało (jestem endo), jak będzie słabo szło, to dorzucę kcal, ale tak ogólnie, to dobrze w miarę rozkład makro i produkty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Czy lepiej jest robić przysiad 90 stopni czy do samej ziemi? A i jeszcze jedno pytanie. Czy to mormalne, że przy większych ciężarach przy 1 powtórzeniu ciężar przy tak jakby przygniata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Randozz
na 2900 (lub mniej, nie zawsze wszystko zgodnie z dietą było) w ostatnie 2 miechy jakieś 3-4 kg mi doszło.. obniżyłem o 100, żeby nie zalewało (jestem endo), jak będzie słabo szło, to dorzucę kcal, ale tak ogólnie, to dobrze w miarę rozkład makro i produkty?


Drugi posiłek i ostatni do wymiany, do pierwszego dorzuć jakieś źródło białka, białko podbij do 185g, tłuszcze daj 92g a resztę podbij węglami

Kacperots12334
Czy lepiej jest robić przysiad 90 stopni czy do samej ziemi? A i jeszcze jedno pytanie. Czy to mormalne, że przy większych ciężarach przy 1 powtórzeniu ciężar przy tak jakby przygniata?


Jeśli skupiasz się tylko na czwórkach to możesz robić do 90 stopni, robiąc do samej ziemi angażujesz więcej mięśni. Ciężar jest ciężki więc może i przygniata, ale nie wiem o co Ci chodzi


Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-05-03 10:53:34

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1794
Co myślicie o tym białku ? UNS - WheyPure 80 - 800g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
bialo jak kazde inne w tej cenie, moze byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
a teraz będzie?
w dt zamiast tego serka na wieczór będzie wpc z mlekiem 0,5% (po treningu, z bananami), 2 to przed tr, 3 tuż po tr, 4 ponad godzinę po tr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1794
Hejka pytanko . Czy te info w filmie -

o leucynie są prawdziwe . A dokładnie czy leucyna naprawdę zwiększa aż o tyle % wchłanianie sie białka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80261
Czy przyrost 2kg suchej masy i jednoczesnie 1,2 kg tłuszczu to dobry wynik?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1794
Co myślicie o białku -Olimp - Megabol - Quattro pro econo // Alpha Male - AM PROTEIN + AM PROTEIN - 1800g + 750g // i mam pytanko co do Sojavit 85 czy to białko jest przynajmniej troche jest tak dobre jak białko zwierzęce ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium