SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153173

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 736
Witam!
Mam problem związany z barkami ;/ Moje barki odstają od reszty ciała i tu jest pierwsze pytanie co polecacie żeby je powiększyć aby były proporcjonalne do reszty. polecacie trening barków 2 razy w tygodniu? A druga sprawa to taka że podczas treningu np.klaty własnie mnie bolą barki. robiłem przerwy bo myślałem że to przez słabą rozgrzewkę ale nic nie pomogło.aktualnie robię trening mniejszym ciężarem a więcej powtórzeń i przy ok. 10 powtórzeniu czuje ból jak by mi mięsień w barkach paliło.Liczę na Waszą pomoc :)
Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - Misiek1997 w dniu 2014-05-26 18:06:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
barki nie musisz katowac 2 razy w tyg poniewaz przy klatce i tak mocno dostaja w dupe , ból barków podczas robienia klaty moze być albo ze dzien wczesniej robiles barki albo zla technika i poprostu bardziej obciazasz barki , co do treningu barków tu jest prosta sprawa barki lubia duzo powtórzeń wiec nie skupiaj sie na robieniu 8-10 powtórzen tylko ile fabryka dała az do maksymalnego palenia , a najlepiej robić serie łaczone wtedy juz jest kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 736
Dzieki mam nadzieje ,że się sprawdzi :)
łap soga :)

Zmieniony przez - Misiek1997 w dniu 2014-05-26 21:19:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Czy podczas allahów trzeba mieć cały czas koci grzbiet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
w ostatniej fazie spinasz brzuch. Poza tym nie mozliwe jest mieć cały czas koci grzbiet bo jak chcesz się wyprostować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 557
Cześć!
Mam pytanie odnośnie cyklu na kreatynie.A więc kupiłem sobie mono z olimpu i jadłem je przez 4 tygodnie, później miałem kontuzje barku, która na 6 tygodni wyeliminowała mnie całkowicie z siłowni i nie jadłem kreatyny, następnie zostało mi tabsów na ~2 tygodnie i je zjadłem dwa tygodnie temu, a więc mogę rozpocząć już kolejny cykl, czy mam się jeszcze wstrzymać jakiś czas?Chciałem teraz sięgnąć po jabłko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Witam mam takie pytanie czy wyciskając sztangę ale na skosie dodatnim też opuszczać ją na wysokość sutków czy trochę wyżej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Siemasz wam. Lipo na klacie mam? Jak to zniwelować? troche schudlem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium