SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154304

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1876
Zaczynając ćwiczenia na drążku mogę na początku podciągać się wąskim chwytem i na szerokości barków, aby wzmocnić plecy? Muszę od razu z szerokim wyjeżdżać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Jeżeli szerokim nie dasz rady to rób węższym albo rób na początek oszukiwane powt .. Podstaw sobie krzesło do góry podnosisz sie nogami do dołu opuszczasz się o własnych siłach

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
opłaca mi się robić prostownik grzbietu? Czy np same przysiady, martwy ciąg sprawiają że się wmacnia i nie trzeba go katować osobnym ćwiczeniem?

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
No ale właśnie martwy ciąg to jest na prostownik :) .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no generalnie to tak MC to jest ćwiczenie na prostownik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
ja jeszcze na końcu treningu robiłem unoszenie tułowia z opadu, więc pytam bo możliwe że nie ma sensu tego robić

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Wystarczy 4-5 serii MC . Mówisz pewnie o Dzień dobry :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
albo o rzymskiej tak czy siak MC wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image051.gif

Mówię o tym, nie chodzi mi o dzień dobry ;)
A co do MC to robię 3 serie.

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Dream trafił . TO zrób 4-5 serii MC i wystarczy cwiczeń na prostowniki

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium