SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154323

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
Nie jestem jakoś fanem splita, dlatego szukam różnych FBW. Planuję w każdy dzień robić jakiś inny FBW, typu właśnie taki z superseriami, trening Spartakusa (to tylko przykład), itd. i po prostu je przeplatać, ciągle nowe bodźce. Co sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mozesz też robić treningu push pull

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Jak robię wyciskanie barków sztangielkami to mi w prawym barku coś przeskakuje i trace kontrole nad ciężarem. Czym to jest spowodowane? A i jescze jedno pytanie czy przy tym ćwiczeniu sztangielki bliżej ciała i dokąd opuszczać mniej więcej ciężar? Prostować łokcie, czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie wiemy co przeskakuje, udaj się do lekarza, http://potreningu.pl/cwiczenia 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Mam jeszcze jeden problem przy wiosłowaniu sztangą. W jednym miejscu trzymam szerzej a w drugim wężej. W lewej ręce mam ból przedramienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ciagle masz problemy, jak robić to ćwiczenie jak robić tamto, jakieś bóle, ogarnij sobie jakieś zajęcia z osobą co technikę Ci sprawdzi bo to prawdopodobnie wina twoich problemow zdrowotnych. Na necie pełno filmików jak ćwiczenia robić.

Jak przy wiośle mozna trzymać szeroko i wąsko, nie mozesz złapać w jednym rozstawie, coś Ci blokuje poprawne ułozenie dłoni na gryfie że łapiesz krzywo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Albo wrzuć do tematu filmiki z ćwiczeniami i żeby ktoś ogarnięty to ocenił , nie ma co ryzykować kontuzji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
61cm w udzie na 14 latka to dobrze ? ;) Nie wiem czy ja mam jakiś gen do uda czy co :P (jestem endomorfikiem) ale uda mi bardzo szybko rosną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
przy wzroscie 175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3345
Cześć. Wziołem dzisiaj beta-alanine 5g przed treningiem, trening był rewelacyjny. Zaraz po zażyciu ok.10 min później poczułem mrowienie na całym ciele. I pytanie czy moge stosować beta alanine przed każdym treningiem czy jest ona tylko na ,,słabsze dni,, kiedy mamy mniej siły jak to jest ? Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium