SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154284

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1388
Pora już chyba zmienić plan, staż mam ok. 8 miesięcy i zastanawiam się nad push pull legs znalezionym na zagranicznej stronie:

A

MC 5x5
Wiosła 5x5
Podciąganie 5x5

B
WL 5x5
Military press 5x5
Dips 5x5

C
Siad 4x-6/10
Wykroki 4x-6-10
łydki

Pod uwage biorę też 5x5 Starra, co myślicie?


Zmieniony przez - demigod w dniu 2014-05-24 15:16:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
w pojedynczych pytaniach tego się nie da ocenić co masz trenować, załóż tema z wypełnioną ankietą dietą, planem obecnym co lecisz podstawowymi wynikami w bojach

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 348
Chleb orkiszowy z Lidla nada się jako źródło WW? Widział ktoś może skład tego chleba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Czy zakwasy to wyznacznik dobrego treningu? Bo po nogach miałem zakwasy przez 5 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Niekoniecznie, czasami pomimo dobrego treningu może sie okazać że nie masz zakwasów, ale to wcale nie musi znaczyć że trening był zły tylko że miał mniejszą intensywnośc lub do danych ćwiczeń się juz przyzwyczaił. Ja po nogach to nieraz i caly tydzien mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
A i jeszcze jedno. Czy jest to poprawne podczas przysiadów, że gdy robie przysiad to kolana i stopy mam lekko na zewnątrz? Jak robię większym ciężarem to nogi mi się lekko odrywają i nogi mi się zwężają. Lepiej zmniejszyć ciężar, czy takie też moge przysiady robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Witam mam takie pytanie czy podczas np: wyciskania na klatkę lub na barki mięśnie podczas opuszczania sztangi powinny być mocno napięte ? i czy napinanie mięśni powinno się zaczynać od mocnego ściśnięcia sztangi i napięcia przedramion ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
im bardziej będziesz je napinał tym bardziej się spompują i odczujesz to następnego dnia. W przypadku klatki nie ma sensu napinać przedramion w koncu robisz klate. Zepnij je na chwile w momencie gdy masz sztngę uniesioną i bedzie si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
okey czyli opuszczając sztangę w ramionach ma być luz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Fedrick
Chleb orkiszowy z Lidla nada się jako źródło WW? Widział ktoś może skład tego chleba?


Jest jak najbardziej ok składowo, jakie jedyne marketowe pieczywo chyba ;p

massi123
okey czyli opuszczając sztangę w ramionach ma być luz ?


Mięśnie naramienne nie będą "luźne" ponieważ pracują przy wyciskaniu, po prostu skupiaj się nad klatką i myśl o niej a nie o barkach czy tricepsie.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium