SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Treningi mam Push Leg PULL w PON SR I PT niestety w pon zrobilem tylko tric i klatke a barkow juz nie , po tym zrobilem aeroby 20 min , czy dzisiaj we wtorek moge zrobic barki i po nich aeroby dorzucic a jutro nogi normalnie bez aero ? czw wolny ,pt PULL

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Czy moge zmiast trening obecnego ( PON-PUSH , ŚR-LEG , PT- PULL ) trening z poniedzialku push rozłozyc na poniedzialek Klata triceps + aeroby i wtorek barki + brzuch + aeroby a w srode same nogi w czwartek wolne w piatek pull sob interwały ?( sorry za duble post nie zauwazylem ze wysłało bo na 2 stronie sie wyswietlił myslalem że jakis bład)

Zmieniony przez - Rafall w dniu 2014-05-20 16:35:15

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 820
Mam pytanie :) czy salami jest dobre w diecie na masę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Czy na LC warto robić ładowanie węglami? A jeśli tak to w jakich odstępach czasowych, i czym miało by być to ładowanie, makaronem ryżem czy czym


Zmieniony przez - infernol w dniu 2014-05-20 18:43:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3117
podpinam się pod pytaniem infernola :d ale zapytam czy mozna tez doladowac np owocami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4374
siemanko, mam taki problem, lewą pierś mam większą od prawej, dość mocno to widać, co robić ? dodać jakieś cwiczenie angażujące tylko prawa piers?

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
1. Dopiero zacząłem ćwiczyć i robie tak jak zalecono w temacie "Pierwszy rok ćwiczeń" , czyli :
3x w tygodniu 5 serii 12 powtórzeń
Wiosłowanie , martwy ciąg , wyciskanie sztangi leżąc, przysiad.
Czy po zrobieniu wszystkiego trenować brzuch oddzielnie ?
Czy robić to w dni wolne ?

2. Czy powinienem zwiększać obciążenie co tydzień o ustaloną wartość , czy jest to wyłącznie kwestia indywidualna kiedy będę czuł że za lekko mi się ćwiczy?

Zmieniony przez - siatkarz123 w dniu 2014-05-20 19:56:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Rafall mozesz zmieniać z czasem sam ocenisz co na Ciebie działa dobrze.

strus100raz na tydzien jak zjesz to ok. A dobre salami droższe od miesa.

LC posty akneraj https://www.sfd.pl/Low_Carb_a_ładowanie_węglami.-t728257.html

dmn33 jeśli chodzi o to ze jedna jest zaczepiona wyzej druga niżej to nic nie poradzisz takie przyczepy mięśniowe i tyle.

Kwestia indywidualna, w ćwiczeniach typu mc, siady, wyciskanie progres jest spory ale na małych grupach biceps triceps duzego progresu ciężarowego się nie da zrobić jak na w/w cwiczeniach, sprawa indywidualne

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3117
siatkarz, jak masz jeszcze siły i checi to rob brzuch , w dni wolne tez mozesz tylko pamietaj ze brzuch tez potrzebuje regeneracji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Jeszcze dwa pytania , bo wole się upewnić ...
1. Czy jeśli jestem na ujemnym bilansie kalorycznym (od 100 do 200 kcal)
to może to zahamować rozwój mięśni ? (zaznaczam że jestem początkujacy ,dopiero zaczynam)
2. CZy przy wyciskaniu leżąc można dotykać gryfem klatki piersiowej?

Zmieniony przez - siatkarz123 w dniu 2014-05-20 20:29:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium