SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151953

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
nie wiem. to się zmienia, zrozum. Zależy od treningu, diety i człowieka. Nie ma na to wzoru. to nie matematyka, to anatomia i takie tam inne, tu nie ma jednoznacznego schematu na wszystko.

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-03-19 18:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5239
Nie da się powiedzieć ile będziesz brał za pół roku. Postaw sobie cel np. 80kg i próbuj do niego dążyć. Zamiast kalkulować idź na trening!

Zmieniony przez - takijeden1 w dniu 2014-03-19 18:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Siemanko chłopaki, mam lekki problem z black bombs w prochu. Chodzi o to że smak jest ohydny. Rozpuszczam to w ok. 300ml wody. Wcześniej popiłem od razu szklanką wody dzisiaj popiłem szklanką coli light (co nie było dobrym pomysłem bo czułem się jakby w moim brzuchu wybuchł wulkan) ktoś ma jakieś pomysły? Zatykałem też nos żeby nie czuć tak smaku ale gdy wypije do końca to ten smak jednak jest bardziej intensywniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
1. po co ci black bombs w takim wieku
2. bierz proch do buzi i zapijaj wodą - najprościej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
DreamEvil
1. po co ci black bombs w takim wieku
2. bierz proch do buzi i zapijaj wodą - najprościej


Ostatni miesiąc redukcji to sobie pomyślałem że walne. A CO NA BOGATO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
spróbuj tak jak napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Szczerze to od razu lepiej, łap soga smak przynajmniej jest troszke kwaskowaty a nie taki mdły słodki xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
DreamEvil
no generalnie to tak MC to jest ćwiczenie na prostownik

A czy MC przypadkiem nie działa na całe plecy?Jeżeli wykonujemy poprawnie ćwiczenie to powinniśmy odczuć górną część pleców :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
prawda, MC angażuje całe plecy, a także nogi. Jednak traktuje się je jako ćwiczenie na prostownik. Tak samo jak podciąganie angażuje całą obręcz barkową a traktuje się jako ćwiczenie na plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Czy trzeba patrzeć na procentowe rozłożenie makroskładników w diecie?Jest w tym większe znaczenie że np białka 20% tłuszczu 30% a węgli 50%?Bo ja nie zwracam na to uwagi byleby makro się zgadzało.Często białko i tłuszcz u mnie w diecie mają dość podobny rozkład %.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

poważny problem

Wiecej