SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154755

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
nie, to dzial Junior, nie doping

zaloz sobie dziennik w dziale dzienniki dla zaawansowanych lub poczatkujacych, bo raczej nie nalezysz do grona Juniorow%)

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-06-17 15:48:59

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2146
zaczelem cwiczyc poltora miesiaca temu po wieloletniej przerwie wiec praktycznie zaczynam od nowa , nie mam zadnej diety i jem co popadnie , jedyne do czego sie przykladam to treningi i spanie :) , pozatym to moj ulubiony dzial , i moj dziennik ktory obiecuje prowadzic dokladnie bedzie rozswietlal droge brnacym w ciemnosciach juniorom :) a poza wiekiem praktycznie jestem juniorem :P napewno nie dasz sie namowic mosci Rumcajsie ? nie bede nic pisal o przyjmowanych soczkach obiecuje , to jak bedzie ?:P

[*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Siemka mam zamiar wydać 300zł na suplementy i czy moglibyście mi doradzić jakie najlepiej kupić? Chciałem kupić jakieś białko 2kg i jakąś kreatyne. Jakie polecacie by najmniej stracić lub się zmieścić w tym 300zł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
activlaba bierz najlepsza cena i najlepsza jakość nie ma nad czym sie zastanawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Właśnie tak myślałem nad Activlabem i firmą Trec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1537
TomQ-MAG
ekto nie moze byc otluszczony na poziomie 30%
tzn ze nie jestes ekto.

kombinuj, sa osoby ktorym lepiej redukuje sie na weglach, a mase robi na tluszczach

Oczywiście nie twierdzę, że jestem typowym ekto.
Z tego co wyczytałem to podpadam pod tzw. skinny fat. Jak inaczej zinterpretować chude kości i wątłe umięśnienie jakim dysponuję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
Kacperots12334
Właśnie tak myślałem nad Activlabem i firmą Trec.


za treca troche zaplacisz a nie poczujesz różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Jeśli chcesz kupić Kreatyne mono to bierz najtańszą ;)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
dokladnie a activlab ma najtansza i w dodatku smakową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
czy stosowanie termogeników podczas budowania masy może przynieść jakieś korzyści? tzn dzieki nim kontrolowac sotsunkowo umiarkowany bf i budowanie dobrej jakościowo masy? taki fat off np z UNS, pobudzenia nie za duże a termogeneza całkiem odczuwalna, ma to jakiś sens zeby stosowac spalacze na masie czy raczej nie bardzo? nie chodiz mi o kwestie pobudzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium