SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151961

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz sobie pozwolić nawet codziennie, pytanie, czy będziesz potem zadowolony patrząc w lustro Wliczaj je do bilansu, to normalne kalorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Mam rozumiec ze nawet od takiego jednego dnia w tygodniu jak zjem te pol czekoladki beda gorsze efekty niz jakbym jej przez okres miesiaca czyli 4 razy w ciagu miesiaca nie jadł ?

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Dziwne , bo jak mi sie kojarzy dobrze to w innych działach czytałem ze od zjedzenia nie duzej ilosci slodkiego raz na jakis czas nic sie nie stanie

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2543
Rafall
Dziwne , bo jak mi sie kojarzy dobrze to w innych działach czytałem ze od zjedzenia nie duzej ilosci slodkiego raz na jakis czas nic sie nie stanie

Komu wierzysz? Wszystkim tym specjalistom, czy mi, jako koledze po fachu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie twierdze, że Ci się coś stanie Bóg wie jak przykrego, nie zalejesz się od kawałka czekolady, czy owoca, ale te 70 dodatkowych gramów cukru co tydzień na pewno Ci nie pomogą, i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
dobrze by było gdyby ta czekolada była 70% wzwyż a nie jakieś tandetne mleczne za 2 zł

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Ci specjaliści własnie z tego forum tylko inne działy typu odżywianie czy temat treningow . Osobiscie pytam aby znać waszą opinie a wszystko i tak testuje na sobie ponieważ jestem zdania , że każdy organizm jest inny i samemu siebie najpierw trzeba poznać dobrze swój organizm żeby wiedzieć jak co działa :) Następnie wnioskuje czy na forach piszą mądrze heh , i jak wyżej napisałem , każdy organizm jest inny i nie wszystko będzie pasowało do każdego . Dzięki chłopaki za pomoc a i jeszce jedno pytanie odnośnie chleba żytniego jako ostatni posiłek , chlebek z mięskiem i pomidorem np ze 100 gram żytni . ? Moze byc na redukcje? Bilans oczywiscie sie zgadza

Zmieniony przez - Rafall w dniu 2014-06-05 21:20:29

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
chociaż nie tzreba się objadać czekoladami ,w dziale kuchnia sfd mozna sobie np zrobić lody LC czy inne desery LC.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Odpowiedz prosze jeszcze na pytanie z chlebem , chleb z nasionami slonecznika dokladniej akurat mam , czy moge wprowadzic to czesciej w diete jako normlany posilek chleb z miesem i warzywem ? i czy oshee podczas treningu po ktorym robie aeroby by pasowalo ? wdłg mnie nie

Zmieniony przez - Rafall w dniu 2014-06-05 21:38:01

Rafis

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

poważny problem

Wiecej