SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154725

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
malossi01
Chłopaki mam dosyć głupie pytanie ale męczy mnie od rana czy jeżeli osoba zjadł dajmy na to jakieś cukry proste typu ciastka i wyniosły one np 500 kcl to żeby je spalić (aby nie poszło w 4 litery ) pasowało by zrobić trening aerobowy np rano i pod wieczór aby spalić te ciastka i zabezpieczyć się aminokwasami aby nie doszło do spalenia tkanki mięśniowej dobrze myślę ?


Nie ma potrzeby się zabezpieczać. Katabolizm istnieje aczkolwiek od lekkiego cardio mającego na celu spalić te ciastko nic ci się nie stanie. Poza jw staraj się ograniczać ciastka

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
Randozz
Dwa pytania:
1) Czy płatki owsiane jedzone na sucho mają inną przyswajalność niż te podgrzane z mlekiem? + górskie lepiej wychodzą niż błyskawiczne, czy nie?
2) Redukowałem już raz na ckd, trudno mi powiedzieć, czy wynik dobry (około 4 kg, ale sylwetkowo było delikatnie widać różnicę), ale będę za jakiś czas redukował i zastanawiałem się czy lepiej by było ckd czy high carb? Łączyć to z IF? Lepiej aeroby czy interwały? (2 razy w tygodniu)
(83 kg, 16 % bf, endo)
podbijam


Nie chcę być niemiły, ale dalej nie otrzymałem odpowiedzi na 1), a co do 2)to czemu nie mógłbym/nie powinienem redukować high carb/ckd tylko zbilansowana, jeśli mam pewność, że trzymałbym michę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
1. otrzymałeś. nie ma to żadnej różnicy, jesz tak jak lubisz
2. zbilansowana dieta to właśnie high carb. 1,6-2g białka na kgmc, 0,8-1g tłuszczu i reszta węgli. CKD nie, bo możesz sobie krzywdę zrobić, if to kwestia wygody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
' górskie lepiej wychodzą niż błyskawiczne, czy nie? ', jaką krzywdę mógłbym sobie zrobić na ckd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to także bez różnicy. A taką, że ckd mocno obciąża organizm, a ty jesteś młody i troszkę tak jakby jeszcze masz organizm niewykształtowany w 100% i nie warto psuć sobie zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
jesz suche płatki owsiane?

górskie
są mniej przetworzone niż błyskawiczne, ale wielkiej rożnicy nie ma

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
noszę sobie do szkoły wymieszane z kukurydzianymi i rodzynkami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
DreamEvil, a mógłbyś konkretniej w jaki sposób obciąża? albo link jakiś chociaż, bo mi jakoś wyszukiwarka nie działa :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
CKD - ketoza, niskie węgle, organizm wręcz wycieńczony momentami, odwodniony. Dieta niepolecana dla osób młodych, strasznie obciąża układ nerwowy. Nie polecam, ponieważ:
po 1. własnie to co mówie. wycieńczenie, odwodnienie, brak możliwości normalnego funkcjonowania
po 2. obciąża układ nerwowy, co w młodym wieku jest niewskazane
po 3. osłabia libido
po 4. musi być wykonana perfekcyjnie by nie było poważniejszych konsekwencji zdrowotnych, a nie wierzę, że to potrafisz
warto ryzykować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Zresztą na CKD byś się wykruszył po kilku dniach, po prostu odechciało ci się by żyć przez wycieńczenie, odwodnienie. Czułbyś się strasznie słaby, nie mógłbyś się na niczym skupić. Jak dla mnie ta dieta nie warta jest zachodu.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proba o pomoc.

Następny temat

poważny problem

WHEY premium