SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 893
Witam,jutro sie umowilem ze znajomym na silke rano. Na silownie jedziemy rowerami(pewnie z 30min nam zajmie). Co najlepiej zjesc przed i po silce ?Bo wracamy tez oczywscie rowerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3949 Napisanych postów 63951 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 683592
gotThat
Witam,jutro sie umowilem ze znajomym na silke rano. Na silownie jedziemy rowerami(pewnie z 30min nam zajmie). Co najlepiej zjesc przed i po silce ?Bo wracamy tez oczywscie rowerem

To samo co zawsze, czyli zrodlo bialka zwierzecego, weglowodany zlozone i ew troche tluszczow.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3949 Napisanych postów 63951 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 683592
Christo87
Liczysz wszystko!
Pytanie: pęczak jako źródło ww jest ok? Czy któraś z innych kasz jest lepsza?

Zmieniony przez - Christo87 w dniu 2012-10-01 18:04:06

Jest ok podobnie jak inne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
zakaz
na sniadanie omlet (mąka,płatki owsiane jajka+dżem brzosk) liczymy do BTW - białko z platków owsianych albo weglowodany z mąki (2łyżki 24g) albo dżemu? Bo przy liczeniu wszystkiego wyszło by mi sniadanie ktore zawiera 1050 kcal z czym mozna sie zgodzic i B-49,7g , T-35,5g W-142g ? Jak to wyglada dokladnie z liczeniem takich rzeczy.

Wrzuc sobie do dziennika na potreningu.pl i Ci policzy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47749 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile czasu pomiędzy ostatnim posiłkiem, a położeniem się spać powinno być? 1h?2h? Bo mam problem z ostatnim posiłkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 893
Dzieki domer ale mi bardziej chodzilo o ten rower. Czy po przyjezdzie na silownie wypic jakies carbo,ew od razu po treningu i wtedy na rower,w droge powrotna ?sog polecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3651
Co jeść po pracy po 21??? Jak idę spać około 23? Tylko białko czy normalny posiłek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22691
Witam. Jeśli przed treningiem gotuje sobie kurczaka i połowę jem od razu a druga po treningu to czy mogę po treningu odsmażyc tego kurczaka czy jak go podgrzac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17324
ja jedynie mogę powiedzieć ze s Swoich obserwacji zauważyłem że węgle bardzo mi szkodzą tzn osadzają się nie mal od razu jako tłuszcz i daje je tylko przed treningiem i po;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 9947 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52544
Czy po przyjezdzie na silownie wypic jakies carbo,ew od razu po treningu i wtedy na rower,w droge powrotna ?sog polecial

A po co to carbo?

Co jeść po pracy po 21??? Jak idę spać około 23? Tylko białko czy normalny posiłek?

To wynika z bilansu dziennego, a nie pory. Możesz zjesc pelnowartosciowy posiłek, moze byc to samo białko.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

Fruzelina