SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Hakla drop sety towarzyszą mojemu treningowi cały czas,dla mnie to najlepsza metoda zwiększania intensywności,bez względu na okres.Serie łączone w trakcie budowania masy mięśniowej wykonuję rzadziej choć lubię je wrzucać czasem do treningu nóg.
Jeśli chodzi o zakres powtórzeń czy serii to mniej więcej tak to wygląda.Wyjątkiem są plecy oraz nogi ,na które wykonuję nieco więcej serii, między 15 a 20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odp. polecił byś jakieś ciekawe metody co do treningu oprócz drop setów i serii łączonych ? oczywiście nie mówię o zwiększaniu obciążenia i skracaniu przerw itp.

wracając uważasz, że plan z pierwszej strony ten pierwszy
https://www.sfd.pl/Dawid_Geler_GISZMAN_trening/dieta/suple/news-t526219.html

nadaje sie na robienie masy z troche innym rozkladem np.
klata itd.
plecy itd.
wolne
barki itd.
lapy
nogi
wolne

sry za tak spamuje ale coz

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2010-01-07 20:32:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
chcialbym zobaczyc jak to wyglada w normalnym swietle w domowych warunkach ;P jakbys wrzucil takie zdjecie bylbym wdzieczny

pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak byś był tak miły bo wiem, że te twoje plany to są w okresie przed zawodami i mi podesłał ma maila jak trenujesz w okresie budowania masy - bedzie super pozdro : )

Nie żebym chciał ćwiczyć twoim planem po prostu chce zpimpować swój dobra techniką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Hakla ograniczmy spam do minimum,jeśli masz jakieś pytania apropos treningu zapraszam do tego tematu
https://www.sfd.pl/Pod_okiem_zawodowca__odpowiada_Tomasz_Bobrowski_oraz_Giszman-t416719.html

D_l znalazłem dwie foty z połowy grudnia






Zmieniony przez - Giszman w dniu 2010-01-08 12:21:27

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2010-01-08 12:21:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
giszman zaje,biscie
oby do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2931
Ale doping na 2 filmiku forma kozak oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Witam.
Na wstepie (bez podlizywania) powiem, ze jestes moim ulubionym zawodnikiem

Barki, plecy, nogi - swietne!
Przejdzmy do slabszych punktow, mianowicie musisz popracowac nad bicepsami i dwuglowymi ud, poniewaz "troche" odstaja od reszty. Czytalem, ze to Twoje slabe punkty w sylwetce, nie mniej zachecam do dalszych dzialan.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dziękuje bardzo za tak miłe słowa jak i uwagi,oczywiście jak sam wspomniałeś zdaje sobie sprawę co jeszcze muszę podciągnąć i wierz mi robię wszystko co w mojej mocy aby to poprawić.Niestety nie jestem obdarzony świetną genetyką i muszę pracować o wiele ciężej niż inni i czekać dwa razy dłużej na pożądany efekt.Jest jednak jeden plus, przez te 13 lat treningów cały czas się rozwijam i zmieniam,przez co nigdy nie tracę motywacji do treningów.
Pozrdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Piękne podejście do tego sportu... Gratulacje sukcesów i formy!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium