SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1681
Pełen profesjonalizm jestem pełen podziwu!!!
Ciekawe czy stosowałes .... no wiesz powodzenia w dalszej karjeze

"BEZ METKI NIE MA SYLWETKI"HIHI;-p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
bardzo ładne proporcje i jakość mięśnia rewelacyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3160
Idealna sylwetka , o takiej marze , sog za ogromną pracę i zycze dalszych zwyciestw

walcz walcz !!! XD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4949
o ****a

BIG JAJA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dziekuje panowie,zal rozstawac sie z tä jakosciä miesnia.Zdjecia z poczatku budowania masy juz w krotce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22977
Kapitalnie jest, do absolutu brakuje chyba tylko lepszych łydek i tych nieszczęsnych bicepsów. Jestem pewien, że sobie z tym poradzisz! SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731789
Panie Giszman, jakosc jakoscia ale gdzie sie podzialy w ogole tricepsy??? Ramiona generalnie jakby z innej sylwetki( ba, z innej planety!), az tak to u Pana nie idzie ze jest taka dysproprcja? Zrob Pan w koncu mase tych ramion i bedzie nr.1. Bo jak narazie w mojej opini to nieco dziwacznie wyglada. Przy calym szacunku za wyglad innych parti miesniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684


Possible,to że ramiona kuleją to ja doskonale o tym wiem,niestety jest to w dużym stopniu wina genetyki bo na pewno nie treningu,diety czy suplementacji bo te aspekty są dopięte na ostatni guzik.Najlepszym dowodem są właśnie inne partie ciała,na szczęście nie wykorzystałem jeszcze innych sposobów na ich poprawe
Ps.zamieszczam zdjęcie trica,widać że brakuje mi tylniej głowy ale myślę,że tragedii nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 249 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3035
Giszman! To najlepsze plecy jakie w życiu widziałem! Poprostu jak zobaczyłem drugą fote to prawie z fotela spadłem!

Stary ja też takie chce

Mógłbyś podać swój plan tygodniowy na plecy? PLSSS :P
Albo przynajmniej ilość powtórzeń swoich 3 ulubionych ćwiczeń na plecy :)

Zmieniony przez - Wenzon w dniu 2008-10-29 12:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1681
Giszman w której czesci irlandi mieszkasz jak mozna zapytac?? czemu irlandia nie poska??

"BEZ METKI NIE MA SYLWETKI"HIHI;-p

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium