SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Świetnie, świetnie Giszman! Plecy wygladaja świetnie! myślę ze jest to twoja najsilniejsza partia mięsniowa, ramiona i nogi wciąż mozesz nadgonic, ale sam przeciez dobrze wiesz ;)

Zycze powodzenia i ponownego zwyciestwa! :)

Pozdr. :)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
RemyLogan dziękuje, postaram się nie zawieść wszystkich tych którzy na mnie liczą, choć najważniejsze dla mnie jest sprawdzenie samego siebie,czy w tej wadze będę dostatecznie dobrze docięty a w pudło celować będę 26-stego.Szkoda,że Ciebie nie będzie.

SharkMen spoko ziomek jesteś podbij po zawodach i powiedz,że jesteś z sfd, na pewno strzelimy sobie fote.

nr.1 dzięki z tymi plecami to wydaję się być zasługą martwych ciągów, bo dopiero od jakiegoś roku robię je regularnie a wcześniej zawsze podczas 12 tyg. przygotowań unikałem tego ćwiczenia, nie wiedzieć czemu myślałem że powinienem robić więcej izolowanych ćwiczeń i tym samym podziękować mc.
Jak widać na załączonym obrazku myliłem się bo teraz robiłem całe przygotowania mc co dwa tygodnie przez co poprawiłem gęstość,która zawsze była moją bolączką i co najważniejsze martwe ciągi nie popsuły szczegółów w umięśnieniu czego zawsze się obawiałem.
Co do nóg i ramion wiadomka cały czas muszę je ostro tyrać i choć udało mi się mocno podciągnąć bicepsy to cały czas nie satysfakcjonuje mnie ich rozmiar.Najważniejsze,że wiem co trzeba z nimi robić aby dalej rosły,potrzebuje tylko więcej czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Zdecydowanie to martwe ciągi. JA osobiście napewno nie zrezygnuje z podstawowych cięzkich cwiczen podczas ostatniej fazy przygotowan do zawodow mam na mysli (ciągi, przysiady itd.) rowniez uwazam że to dzięki temu utrzymujesz gęstość i grubość mięsnia. :)

Powodzonka raz jeszcze! :)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
ps. co do ramion i nóg wydaje mi sie że to nie problem mięsni tylko, długości kończyn przez co wydaja sie ciut mniejsze. Ale wszystko jest do nadgonienia po to kazdy z nas trenuje i wylewa pot! Jest swietnie byku

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Faktycznie te ręce i nogi mogły by być nieco krótsze wtedy mięcho było by bardziej nabite a tak trzeba tyrać dwa razy ciężej.
ps.W młodości mi to nie przeszkadzało bo długie kończyny pomagały mi podczas ulicznego "MMA" trzymać przeciwnika na dystans
Teraz człowiek się starzeje i są inne priorytety haha

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-09-10 18:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
smerfastycznie. takie wlasnie proporcje lubie. swietne plecy, swietna klatka, waska talia i na niej swietnie wygladajace miesnie brzucha, reszta dograna pod to.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Nie ma innej opcji tylko zloto :)

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Mega forma Plecy najbardziej mi sie podobają, masakrycznie pocięte.Powodzenia na zawodach 3mam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witam!!
Jestem już po zawodach NABBA,zająłem tam jak dla mnie bardzo dobre drugie miejsce,w kategorii MR.Class 2 (171cm-178cm)
Z wyniku jestem bardzo zadowolony, biorąc pod uwagę to,że byłem najlżejszy w swojej wadze i były to tylko zawody poprzedzające mistrzostwa Irlandii.
To miała być próba generalna,i jak najbardziej była ona udana.
Niewątpliwie był to szczyt mojej formy,zwłaszcza jeśli chodzi o mięśnie nóg (tak dobrze pociętych czwórek nigdy nie miałem) i definicje oraz gęstość pleców.Ponad to udało mi się wyjść nieco pełniejszym niż zwykle przy zachowaniu szczegółów umięśnienia.
Budujący jest fakt, iż jestem pewien że za dwa tygodnie może być jeszcze lepiej i prawdziwy szczyt formy przyjdzie właśnie wtedy.

Cieszę się,bo przegrałem tylko z kolegą z mojego klubu,z którym przygotowywałem się do tych zawodów.Tak jak przypuszczałem, wczoraj rozmiary wzięły górę ale mimo wszystko jestem zadowolony z werdyktu i w pełni go akceptuję.
Poza tym, za drugie miejsce była ładniejsza statuetka
W mojej kategorii było 4 zawodników i muszę powiedzieć,że mimo wszystko nie należała ona do łatwych.
Oprócz kolegi z którym przegrałem(3 miejsce na mistrzostwach kraju w wadze ciężkiej) udało mi się pokonać mojego delikatnie mówiąc rywala(mistrza Irlandii 2007 do 80kg i OPEN) oraz o ok.20kg cięższego Litwinca,który mimo ogromnych gabarytów nie zadbał o odpowiednią definicję mięśni.

Ps.Z tego miejsca pragnę podziękować firmie Trec Nutrition za pomoc i wsparcie w przygotowaniach oraz Tomkowi Bobrowskiemu za niezwykle cenny porady i wskazówki.

Zdjęcia od lewej miejsca:1,2,4,3




























I coś z finału














Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale póki co tylko takie mam, jak dostane od profesjonalnego fotografa płytkę, to też wrzucę.

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-09-15 18:52:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium