SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
na tych fotkach z zawodow jednak widac ze rece wcale nie sa w tyle

ale konkurencja widze ze bedzie konkretna, i tak dasz rade

zdrowia i powodzenia

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 896
tylko zauważ Dawid ze od ostatnich zawodów dotyrałeś jeszcze bary więc optycznie na to patrząc różnica będzie większa :P

a nad tym czy się w klasyku zmieścisz to ja już się zastanawiałem jak dawałeś te zdjęcia z masy bo przy 92 kg 11 % fatu to już była miazga :D

Ty krzyżujesz stopy przy pozie bice tyłem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Zdjęcia Vladimira prawdopodobnie w szczycie formy w dzień przed mistrzostwami europy,poznaje po wnętrzu pokoju hotelowego
Dla mnie był bezkonkurencyjny...

Poniżej zdjęcia finałowej trójki
Od lewej
Jan Furin (2),Vladimir Kurdov(1),Mariusz Bałaziński(3)




Mar-Helcin to taka poza delikatnie zmodyfikowana przeze mnie,mam wrażenie, że to ustawienie nóg eksponuje bardziej dwugłowe i pośladki.

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2010-04-07 23:32:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
pewnie się z tym nie zgodzisz ale twoja sylwetka jest dla mnie dużo lepsza od Bałazińskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13081
Ładnie zawodowo sog ,,fajne nogi dobrze pociete o roz***ane

w autach za szmal starych czują sie lepsi ,,zaden nie jest z bloków kazdy z
nich tu tylko węszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
Masz Talent:) ja jednak na twoim miejscu na rok dalbym sobie wolne z 12 do 15 miesiecy i zrobił wieksza mase miesniowa, mysle ze jesli sie postarasz to w ten rok powiniennes zrobic okolo 6-7 kg czystego miesa. Pozniej zejsc do BF 5-6% i pokazac im wszystkim. Ale moze masz inne priorytety.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Suma Otrzym. Głosów 1
L. wysłanych artykułów 34
ronnie nie ucz ojca dzieci robic Dawid to profesjonalista. Ale widze ze faktycznie konkurencja tez na bardzo wysokim poziomie

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dzięki raz jeszcze za wszystkie słowa wsparcia
Co do zwiększenia masy,oczywiście mam taki zamiar ale to zależeć będzie od wyniku tych zawodów.
W Irlandii startuje wśród kulturystów do 80kg.i udało mi się wygrać tą kategorię oraz OPEN dwa lata z rzędu.Mimo to zdaję sobię sprawę,że jeśli chcę coś zdziałać w skali międzynarodowej to przy moim wzroście muszę startować przynajmniej kategorii 85kg./90kg i to jest mój cel na przyszłość.
Pewnie pójde śladami Mariusza Bałazińskiego,który po zdobyciu vice mistrzostwa świata,zdecydował się na przejście do normalnej kulturystyki i będzie startował wadze do 85kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Cel jest, teraz jedynie go osiągnąć Panie Dawidzie! Trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
podzieliłbyś sie treningiem na barki i plecy?:P, albo może inaczej, zdaje sobie sprawe z tego ze pewnie trening zmieniales xxxx razy, moze masz jakies sprawdzone metody jak poruszyc te partie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium