SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
a jeszcze powiedz mi na dolna czesc plecow jakie cwiczenia wykonujesz?
tylko martwy ciag czy moze cos jeszcze?
bo masz super ledzwie:)

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10577
forma przednia bez dwoch zdan. Życzę sukcesów ;)
Tak poza tematem na fotkach widzialem kurtke i kask motocyklowy, czym sie poruszasz?

'Per spera ad astra.
Przez cierpienia do gwiazd.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Wysu ja również przez 11 lat mojego treningu 90% planów treningowych opierałem na treningu jednej parti raz w tyg.ale zauważyłem,że taki trening nie przynosi mi już od dłuższego czasu żadnych korzyści jeśli chodzi o rozwój ramion.Nie mając nic do stracenia zdałem się na rade Bodyline,który ułożył mi całkiem nowy trening i jak dotąd jestem bardzo zadowolony bo od bardzo długiego czasu w końcu coś ruszyło.
Moja rada...trzeba próbować wszystkiego i czasem łamać swoje schematyczne zasady treningowe.
Jeśli chodzi o aktualny trening brzucha to nie przykładam się do niego zbytnio,średnio robię go raz,góra dwa razy w tyg, od 4do6 serii na koniec treningu.Bardziej zwracam uwagę na dietę i to ona trzyma mięśnie brzucha w dobrej kondycji.
Delsterydo na dolne partie pleców robię tylko martwe ciągi,myślę że dobrze zrobione ciągi w kilku seriach wystarczają aby dobrze przećwiczyć prostowniki.
Pituss kurtka i kask nie mój,ja wole cztery kółka,bardziej bezpieczne i komfortowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Super sylwetka :) Masuj masuj :D

SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie bys polecil, najlepsze twoim zdaniem cwiczenie na "poszerzenie" bicepsu glownie chodzi tu o zewnetrzna strone bica, z gory thx. Ofkorz forma swietna.

Zmieniony przez - medieiwil w dniu 2008-12-17 09:12:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
medieiwil jeśli chcesz popracować bardziej nad zew.stroną bicepsu to polecam przede wszystkim:
-uginania ze sztangą łamaną(łapiąc wężej niż szerokość barków)
-wszelkie uginania młotkowe-do przepracowania mięśnia ramiennego,który dodatkowo wybije biceps.tutaj możesz korzystać z takich ćwiczeń jak:
a)uginania młotkowe oburącz z użyciem liny i dolnego wyciągu
b)uginania młotkowe jednorącz-hantlem wzdłuż tłowia z delikatnym obrotem nadgarstka w końcowej fazie ruchu(do wew.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Giszman, thx sog.

Tak btw: taki trening bicepsow bylby dobry?
uginanie z lamancem wezej niz barki 12 10 8
mlotki na wyciagu dolnym z lina 12 10 8
i cos na glowe krotka czyli modlitewnik 12 10 8.sorka za spam

Zmieniony przez - medieiwil w dniu 2008-12-17 16:22:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
Dzieki Giszman cos napewno dodam do swojego planu tez cwicze 2x w tygodniu łapska(z plecami i barkami ) wymiar jest ale ten cholerny biceps nie chce sie rozciagnać chyba zastosuje tylko młotkowe i modlitewnik tak jak piszesz... :D
Bodyline widze to złoty człowiek ;D haha :) Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium