SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18434
siema, bylem, widzialem...strasznie dlugie i nudne te zawody jak na moj gust.. no ale zeby nie spamowac to gratulacje dobrej formy..a tak z ciekawosci to ten typ co wygral overall ma 40-pare lat aha i jeszcze pytanie..nie wiesz o co chodzilo z tym typem w first timerach z dlugimi wlosami ? zalozyl sie z kim czy cos, ze zrobi z siebie posmiewisko ? pozdr i gratuluje ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
Mimo że nie jestem zbyt dużym fanem sylwetek typowo kulturystycznych ( dużo bardziej podchodzą mi sylwetki sprinterów )ale twoje sylwetka mi sie bardzo podoba, idealny kształt klatki, no i szczególnie plecy i barki których ci zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3226
Super sylwetka , życze powodzenia w ME .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
lucas12 długie mogły Ci się wydawać,z tego względu,że nie było tym razem podziału na kwalifikacje i finały co moim zdaniem było błędem,bo raz że ludzie się wynudzili oglądając wszystkich zawodników w tym i tego barana,który zrobił sobie zwykłe jaja z poważnych zawodów a dwa więcej ludzi przyszłoby w godzinach wieczornych na sam finał.Myślę,że to nic innego jak błąd organizatorów,a to że kogoś takiego w ogóle dopuścili na scenę to już zupełna porażka.Współczuje chłopakom którzy startowali w tej samej kategorii,bo to zupełny brak szacunku do włożonej pracy jaką z pewnością wykonali.Osobiście nie chciałbym aby pamiątką z moich pierwszych zawodów były zdjęcie z takim głąbem w tle!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
moglbys powiedziec jak wyglada Twoj trening na plecy? i nie chodzi mi o szerokosc, a raczej o to zeby byly tak umiesnione:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ok.Panowie ,za kilka godzin wylot,trzymajcie za mnie kciuki!!!
Tym razem musi być dużo lepiej, bo i progres widzę znaczny od poprzednich ME.Po raz pierwszy nie wstydzę się swoich nóg a to był dla mnie priorytet jeśli chodzi o te ME.
Zresztą pozostawiam to Waszej ocenie, fotki na 3 dni przed ME.



























Zmieniony przez - Giszman w dniu 2010-05-14 02:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
jeśli wyniki siłowe w profilu są aktualnie to są słabe. czy właśnie tacy słaby są kulturyści ? (mam na myśli przysiad)

będę wpadać , może się czegoś dowiem, heh bo porady w temacie gdzie za pomoc dostajesz jakiś sponsoring mizerne

dla mojego laikowego oka tylko łapy do poprawy bic i tric tzn tric w pozie bokiem super ale w pozie bicepsowej przodem już nie super

a tak w ogóle w irlandii ludzie chodzą na siłownię ? mniej/więcej/tak samo jak w PL?

wbijam soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Co do wynikow silowych ,a konkretnie przysiadow to wykonuje serie kilku powtorzen do samej gleby z ciezarem 160kg i musze powiedziec,ze w zupelnosci mi to wystarcza aby konkretnie spompowac nogi.Zreszta progres jaki zrobilem w nogach mowi sam za siebie.Nie cwicze podnodszenia ciezarow i nie zalezy mi na sile tylko budowie masy miesniowej.
Jeśli moje porady w wyżej wymienionym temacie są mizerne to przykro mi,nie wiem czy zadawałeś mi tam jakieś pytania,czy też wnioskujesz z tego co czytałeś.Tak się składa,że tam ludzie w 90% pytają o rzeczy zupełnie podstawowe,nad którymi ciężko się rozwodzić i zaskakiwać czymś nowym.Być może jesteś już doświadczonym bywalcem siłowni, i Ciebie takie odpowiedzi po prostu nudzą.
Co do Irlandii to na prawdę widzę spory progres jeśli chodzi o ludzi ćwiczących na siłowni,mam na mysli Irlandczykow jak i poziom samych zawodników.
W przeciągu ostatnich 5 lat sporo się zmieniło na plus,z pewnością ogromny w tym udział mają mdzn.polacy,którzy pokazują Irlandczykom że można na prawdę dobrze wyglądać i warto "pakować"

Dziękuje kolego za Twojego uwagi i wskazowki. pozdrawiam.


Zmieniony przez - Giszman w dniu 2010-05-14 03:21:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
nie. jestem początkującym. forum to miejsce spotkania najlepszych z rozpoczynającymi, nie o to chodzi. nie przeczytałem tematu w galerii ale na rzut oka widać że tutaj bardziej się rozpisujesz a w tamtym temacie czasami bez zaangażowania

ja też życzę powodzenia ale na scenie rzecz jasna

fajnie jak mi odpiszesz:
bo przeczytałem tam w poradniku cytuję "...gdy wchodzę na masę jakościową..." albo podobnie

jeśli ćwiczysz cyklami agresja masy, jakościowa, redukcje agresywna i jakościowa
czy mógłbyś zaspokoić moją ciekawość i napisać mi rotację Twojej wagi z jakiegoś makrocyklu? extra jak dasz 5 wag, na start, i po każdym z 4 cykli

z góry dzięki

aha jeszcze jedno, to kulturyści nie śpią w nocy?

EDIT.
napisałem słaby bo u mnie na siłce widzę typów przysiadających z dużo większym ciężarem a wyglądem bliżej im do proboszcza naszej parafii niż do kulturysty . więc nie trzeba być silnym żeby wyglądać jak półczłowiek półbóg , dla mnie dobrze bo moim celem jest sylwetka

Zmieniony przez - rush comes w dniu 2010-05-14 03:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Świetna forma, trzymam kciuki i będzie dobrze!

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium