SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
widze caly czas do przodu idziesz !! ale lapy to chyba twoja udreka !! ale jak sie chce to sie da zrobic co nie co :DD pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow ;))

SEMPER FIDELIS !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
twoje plecy lamia mi kark;)

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dziękuje za wszystkie komentarze.
Oczywiście tak jak napisałem wcześniej, w pełni zgadzam się z decyzją sędziów.Kolega mimo gorszej separacji mięśni i definicji znacznie wyprzedzał mnie rozmiarami.
Jadąc na te zawody, drugie miejsce wziąłbym w ciemno gdyż zdawałem sobie sprawę że najprawdopodobniej będę najlżejszy w swojej kategorii.Inni zawodnicy ważyli o 7,15 i 20 kg więcej ode mnie.
Mimo to uważam,że nie odstawałem od nich bardzo.

Mariooo69 jeśli chodzi o moje bicepsy to znacznie je podciągnąłem od ostatniego mojego startu, ale raz że zdjęcia tego nie oddają,dwa w porównaniu z o wiele większymi przeciwnikami, którzy dysponowali łapami po 50cm obwodu moje bicepsy wydawały się dużo mniejsze.
Za 1,5 tyg. stanę w swojej kategorii do 80kg i wtedy będzie można powiedzieć jak na prawdę się prezentuję na tle innych zawodników.
Pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
No to czekamy na relację

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Minął tydzień od zawodów NABBA,od soboty zacząłem ostatnią fazę nawadniania oraz ładowania sodem,więc w tym momencie mięśnie nie są super wyraźne choć na tą chwilę efekt jest zadowalający.

Forma na 5 dni przed mistrzostwami Irlandii.














Pośladki ładnie zaczynają się wycinać, dolna ich część już wyraźnie dzieli się na dwie części













To wszystko na dzień dzisiejszy.
Trzymajcie kciuki w sobotę

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-09-22 00:29:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
niesamowicie suchy i pękaty

życiowa forma bez dwóch zdań, wyglądasz jak pros - zachowałeś pełność na wycince, to już jest sztuka.

Zmieniony przez - uojciec w dniu 2009-09-22 00:52:41

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
masakra
powodzenia

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swietna forma Dawidzie
Powodzenia dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super!

Powodzenia.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
powodzonka!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium