SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
To jest klasa :) Nie bez powodu jesteś Mr SFD ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Volferine,myślę że na jakiś czas,może ze 3,4 miesiące w sam raz do wiosennych zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
giszman a czy moglbys podac przykladowy plan i diete+ suple jakie stosujesz w okresie startowym?
i jakies srodki zeby woda zeszla

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
no to ja mam pytanie do mistrza jakimi cwiczeniami poprawił rece bo widać odrazu ze poszły do przodu ,jak to nie tajemnica ;P
siła tez duza :) pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Giszman - mi twój zapas chyba na cały rok by starczył .
Ogólnie bardzo podoba mi się twoja sylwetka
sog za pracę
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
delsterydo/CRNX na wasze pytania odpowiem jutro,bo dziś już padam na ryj po treningu.
Faktycznie łapy ruszyły,dziś po treningu centymetr wskazywał między 43,5 a 44.
Volferine dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
mam tylko 1.5 cm mniej w lapie od Mr SFD

a tak na powaznie to lydki chyba tez poszly do przodu, ale zewnetrzna czesc uda(przy kolanie) jeszcze troche odstaje.

z odzywek bierzesz cos dodatkowo czy wystarczaja ci nagrody z konkursu?

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
CRNX nowy trening przygotował dla mnie sam mr.Bodylinelece już na nim 6 tydzień,wygląda to tak:
Rozkład grup w tygodniu:
1.klatka,biceps,triceps
2.barki,dwugłowe uda,
**************
3.czworogłowe,łydki
4.plecy,triceps,biceps
w ten sposób trenujesz ramiona z dużą intensywnością,raz triceps jest zmęczony po treningu klatki,raz biceps po plecach
w dni kiedy masz jedną z grup wstępnie zmęczoną robisz jedno ćwiczenie w 5 seriach,stały cięzar,ta sama liczba powtórzeń,na kolejnym treningu dwa ćwiczenia jedno z progresją,drugie na stałym np.
1.klatka,biceps,triceps
Biceps:
*Uginanie ramion ze sztangą prostą,z uprzeżą na szyi 1/12 1/10 1/8 2/6
*Uginanie ramion ze sztangielką na modlitewniku(prostujesz do końca,przedramię prowadzisz równolegle do ramienia,nie ściskasz gryfu,nadgarstek w linii z przedramieniem)4/10-12
-Triceps
*Prostowanie ramion na wyciągu,gryf prosty,łokcie cofają się do tyłu w fazie rozciągnięcia, i ściągają do środka w szczytowym napięciu 5/12
4.Plecy,triceps,biceps
-Triceps
*Pompki na poręczach 1/12 1/10 1/8 2/6
*Wyciskanie wąskim chwytem,leżąc głową w dół 4/10
-Biceps
*Uginanie ramion ze sztangielkami,łokcie oparte o tylną część modlitewnika lub ścianę 5/12

Delsterydo jak dobrze poszukasz w tym temacie lub z ms.Irlandii to znajdziesz ogólny opis moich przygotowań do zawodów.
Jeśli chodzi o końcowe pozbywanie się wody,to używałem po raz pierwszy arbuterolu-universala i byłem bardzo zadowolony.Na wiosne też będę na nim polegał.

Wysu poze bicepsy przodem masz na pewno lepszą odemnie,bardzo fajny kształt bicka i za to masz soga odemnieJeśli chodzi o suple to chyba na tą chwile wystarcza mi w zupełności to co dostałem ale wiadomo,że z czasem trzeba będzie dokupować poszczególne suple.


Zmieniony przez - Giszman w dniu 2008-12-16 12:46:48

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2008-12-16 12:47:08

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2008-12-16 12:49:18

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2008-12-16 13:05:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
Jest dobrze... , ale zawsze może być lepiej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
Giszman - dzieki, chociaz wiem ze duzo mi jeszcze do ciebie brakuje

co do treningu to nie dziwie sie ze padales po nim na ryj wczoraj... ja bym nie dal rady zrobic klaty+biceps+triceps lub plecy+biceps+triceps nawet robiac po 1 cwiczeniu na bica po plecach lub trica po klacie. ogolnie nie lubie laczyc miesni ze soba, jakos tak w swoim kilkuletnim stazu zawsze lepiej mi sie cwiczylo kazda partie osobno

aha i jak z treningiem brzucha w tym okresie? odpusciles calkiem czy robisz cos osobno? ja zaczalem sobie a6w i na razie beben nie rosnie a masa idzie

pozdro i powodzenia sogacz wszedl mimo ze juz dawalem



Zmieniony przez - Wysu w dniu 2008-12-16 15:52:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium