SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
przekonkretnie

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Siemka, powiedz mi Dawid gdzie będą zawody tzn. w jakim mieście i o której, może wpadnę popatrzeć :)

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Ekstra plecy!

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
ŁAdnie. Albo lepiej pozujesz albo bicepsy poprawiłeś.

PS: Czy mi się wydaje czy szczęka Ci urosła?

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Jest swietnie Oby tak dalej ! Podziwiam za wytrwalosc w tym co robisz

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Bezelu wpadaj, każdy dopingujący mile widziany
Pierwsze zawody są teraz w niedziele w Dublinie, Mr.Ireland-federacji NABBA.Kwalifikacje rozpoczynają się o 13-stej z tego co pamiętam, musiałbym to sprawdzić, finały pewnie ok.18-stej.
Drugie które są moim głównym celem 26-stego również w Dublinie-federacja RIBBF mistrzostwa Irlandii.

Binkiel88 aż mi się micha cieszy że mogę to napisać z całą pewnością,tak udało mi się poprawić te pieprzone łapy!!!
W końcu znalazłem na nie sposób
Następnym celem w sezonie poza startowym będą tym razem tricepsy.
Co do szczęki hehe ,wiem że dziwnie ona wygląda,hmm.. zawsze tak mam jak wchodzę już w ostatni etap redukcji,po prostu zapadają mi się mocno policzki przez co jest ten efekt wybicia szczeny.Tak mi się wydaje bo przy normalnej wadze nie widzę w mojej gębie nic dziwnego.

Pozdro i dzięki chłopaki za miłe słowa.W weekend postaram się wrzucić zdjęcia z formy przed pierwszymi zawodami.
W tej chwili dcpijam 12 litr wody, zjem zaraz porcję piersi z kurczaka do tego brokuły i nynu.

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-09-09 23:53:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
A czemu celujesz w RIBBF, a nie NABBA? Te drugie mają chyba (mogę się mylić) nieco "cięższą" rangę - pamiętam, że zeszłoroczny ich zwycięzca pojechał na Mr.Universum i zajął tam trzecie miejsce.

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2009-09-10 00:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Siema Remy!!
A ja dzięki swojej zeszłorocznej wygranej na mistrzostwach Irlandii- RIBBF mogłem pojechać na ME i dla mnie to one są właśnie bardziej atrakcyjne.
NABBA jest popularna tylko i wyłącznie na wyspach, w pozostałych krajach króluje IFBBF, który promuje zawodników na ME i Świata.

Innym powodem jest po prostu to,że póki co jestem za "mały" na kategorie wzrostowe NABBA.W mojej kategorii w niedziele zmierzę się pewnie z o wiele większymi od siebie zawodnikami.Choćby z kolegą Irlandczykiem z mojego klubu który waży w okolicach setki a takich jak on będzie więcej.Wiadomo,że wagą zawodów się nie wygrywa ale jeśli stanie obok mnie zawodników z taką samą definicją i separacją mięśni ale o 20kg cięższy, jak myślisz, kto wygra??
Dla mnie to tak jakbym od razu miał występować w kategorii Open,którą wiadomo jak ciężko wygrać choć już mi się to udało w tamtym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Aha, chyba że tak no cóż, w takim razie powodzenia życzę - będę 3mał kciuki. Szkoda, że tak mi się poukładało w tym roku, że nie zobaczę ani jednych, ani drugich zawodów.

Jeszcze raz powodzenia - pozamiataj tych piegowatych Irlandczyków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
giszman a ja bede i przybije ci piatke bo dobry z ciebie zawodnik.....bede charakterytyczny przyjde w kapeluszu cał boja joke jak bede to cie zajde moze bedzie chwila na wspolna fote

pozdro
3maj sie
i ps


WYGRASZ wierze w ciebie

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium