SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 896
twoi rywale cierpieli chyba na ABTN (absolutny brak tylnych naramiennych :P) zwłaszcza przy Twoich masakrycznie dotyranych barkach
i myślę ze nogami też już sporo punktowałeś bo faktycznie progres niezły jest :)
no i plecy - jak widać już nie tylko one (i barki) są na poziomie Europejskim

jakie teraz plany ? MŚ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dziękuje

Jeśli chodzi o moje plany na przyszłość to w planach mam dłuższą przerwa od startów,myślę że wyjdę dopiero na wiosnę 2012.Do końca lipca lajtowe treningi i luźniejszy tryb życia, potem zacznę realizować moje kolejne marzenie,czyli przygotowanie do startu w kategorii do 90kg.
Przy moim wzroście 173cm będzie to adekwatna waga startowa przy której mogę osiągnąć szczyt swoich możliwości jeśli chodzi o ideał sylwetki.Tak więc przez najbliższy rok, półtorej będę budował spokojnie jakościową masę,starając się nie przekraczać 12% tkanki tłuszczowej.Docelowa waga to 100/105kg na masie a potem konkret wycinka.
W klasyku może i mógłbym walczyć na ms.o kolejny medal,ale już podczas tych przygotowań musiałem poświęcić sporo mięśni,aby zmieścić się w limicie wagowym.Na Spring Classic wyszedłem z waga 80,5kg i to była bardzo dobra forma,byłem pełny i dobrze docięty,potem przez kolejne 3 tygodnie musiałem katować się 2 sesjami cardio dziennie,do tego lekko przygłodzić.
Chcę cały czas się rozwijać bo chyba na tym polega kulturystyka,prawda??Czuje,że siedzi we mnie jeszcze potencjał,dlatego zamierzam to wykorzystać

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2010-05-20 10:42:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 896
Ty to po prostu mistrzem jesteś ... 12 % fatu to ja po redukcji chciałbym mieć a Ty chcesz na masie mieć taki poziom ... tylko pogratulować upartości w dążeniu do celu :)
może i kulturystyka polega na ciągłym rozwijaniu się ale u mnie np ten rozwój polega bardziej na odtłuszczaniu się aniżeli na dokładaniu kolejnych kg mięśni :) ale każdy ma swój priorytet i myślę ze kulturystyka bardziej właśnie opiera się na celach a nie tylko na ciągłym budowaniu masy jak co poniektórzy błędnie myślą :P

no to tyraj tyraj do tych 90 kg :)
i o łapy zadbaj :)
powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123


s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ooopamiętam tą fote z Body Power Expo w miniony weekend,w Birmingham.Super impreza, poniżej kilka fotek z tej imprezki.
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21625
bardzo dobra forma!
jay chyba zalany troche?

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Wiadomo u Jaya końcówka masy,więc trochę podlany ale widziałem jego łydke,bo był w krótkich spodenkach to masakra,pięknie docięta.
U mnie definicja cały czas na przyzwoitym poziomie, i choć od ME waga skoczyła już o ponad 10kg. to póki co nie podlewa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium