SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Turysta16 to były dwa podstawowe ćwiczenia, w ostatnich 3 tygodniach dodałem jeszcze tzw."wykopy/odwrotne wyciskania nogami na maszynie" czy jak tam to zwał.
Są do tego specjalne maszyny ale niestety rzadko spotykane na siłowniach, więc opracowałem własną metodę.
Wygląda to mniej więcej tak,na maszynie do wyciskania nogami przyjmuję odwrotną pozycję tzn. twarzą do oparcia,bardzo istotne jest ułożenie ciała i trzeba naprawdę się natrudzić żeby znaleźć odpowiednią pozycję,która będzie w maksymalny sposób stymulować mięśnie pośladków oraz dwójki.Jak już znajdziesz to ułożenie wtedy jedną nogę zapierasz o platformę do wyciskania i jedziesz.
Najlepiej byłoby gdyby partner mógł Cię asekurować, choćby po to żeby przesunąć zapadkę suwnicy po skończonej serii abyś mógł spokojnie wstać bez ryzyka że przygniecie Cię ciężar
U mnie na siłce są dwa rodzaje takich maszyn i nie ma szans abym w tej odwrotnej pozycji sam mógł zabezpieczyć platformę i zakończyć serię.

chudy001

marceliono ja tych "niedopatrzeń" widzę sporo u siebie

Marcin_Olb spokojnie, 7 tygodni to jest na prawdę dużo czasu i można wiele zdziałać.
Powiem Ci,że zauważyłem jedno, do ME swoje przygotowania zacząłem od wagi 92kg, teraz do Ms.Irlandii od 86kg.
Wniosek jaki wyciągnąłem z obu przygotowań jest jeden,nie warto zbyt dużo kilogramów nabierać w trakcie okresu masowego.Myślę,że 8kg no maksymalnie o 10 więcej niż waga "startowa".Wtedy o wiele łatwiej się wyciąć,jest dużo czasu, przygotowujesz się bez stresu,masz czas nawet popracować nad gęstością mięśni.
Wiadomo,że jak waga goni to musisz ciąć albo węgle w diecie, albo dodawać cardio.Obie rzeczy zwiększane zbyt gwałtownie,z pewnością odbiją się na kondycji mięśni.Wiem to z własnego doświadczenia.
Zaczynając swoje przygotowania od mniejszej wagi mogłem pozwolić sobie na komfort zaprzestania treningu aerobowego na 3 tygodnie przed zawodami!!
Efekt??Mięśnie są bardziej pełne i obwody większe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
wlasnie dodalem teraz nowe foty!! Mozesz sobie zobaczyc Musze niestety wlasnie 2 sesje aerobow dodac od dzisiaj i mysle , ze to wlasnie bedzie moj krzyz na droge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Dawid zapomniałem, że startowałeś niedawno, forma była bardzo dobrą, jakość rewelacja, ale jak sam przyznałes troszke masy brakło, myśle, że 5kg wiecej i spokjnie bys wszystkich wykasował.
Teraz prezentujesz się rewelacyjnie, w takiej formie jeszcz Cię nie widziałem, z dużą konsekwencją podciągnołeś słabe punkty.
Jeżeli chodzi o okres masowania to ja po tym roku tez doszedłem do takiego wniosku, zresztą Future już dawno mi tak mówił, ze tak jest najlepiej, ale jak wolałem być mądrzejszy i na siłę nabierac kg, które potem musiałem zrzucić.
pozdr i trzymaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
gratulacje i powodzenia na zawodach

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
mega

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Darku dziękuje za dobre słowo z każdym kolejnym startem staram się zawieszać poprzeczkę nieco wyżej, jak do tej pory udaje mi się to robić.Trzymam się swojego motta..."krok po kroku do celu"

Dzięki Łukasz!!Musimy się zgadać po zawodach na privie.

Ps.Zostały dwa dni... ładowanie póki co idzie zgodnie z planem,tym razem postanowiłem podładować węgli nieco więcej niż zwykle,ponieważ ostatnim razem czułem jeszcze zapas.Zobaczymy jak to wyjdzie,w każdym bądź razie jestem dobrej myśli bo cały czas czuwa nade mną mój dobry anioł stróż w osobie Tomka Bobrowskiego

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2009-09-24 17:43:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Brak mi słow, forma na kozaku !!!!!!!!!

Pozdrawiam i zycze sukecesow !!!

masakra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
gratuluję , świetnie to wygląda
no i chyba jako mr sfd w tym roku rowniez powalczysz w naszych forumowych zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Pięknie jest!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2931
MASAKRA ;o!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium