SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman-filmy str.47/48-Nowe foty str.52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
skubany. mój MISTRZU SOG jak wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Przepraszam za poślizg w odpisywaniu ale jestem na zaslużonym urlopie w pl.i żadko mam czas żeby zajrzeć do neta.Wracam juz za kilka dni więc będą aktualizacje na bieżąco.
ronnie1 zgadzam się z Tobą i pracuje nad tym.
rybas w sumie nigdy nie miałem żadnego trenera,całą swoją wiedzę czerpałem z gazet bądź z naszego forum,jest na nim kilka osób którym dużo zawdzięczam takie osoby jak Bodyline,B-50,Gregorian czy zespół Kazein zawsze służyły mi pomocą.
Poza tym najlepszą metodą jest własne doświadczenie i odczucia to na nich należy opierać swój trening,diete czy suplementacje.
Pozdrawiam i zyczę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2009!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7614
Gratulecje Giszman! przegladam dzisiaj kulturystyke i fitnes sport dla wszystkich a tu zaskoczenie...wywiad z Giszmanem na prawie 4 strony:D
Dales chlopie rade
sylwetka naprawde spoko
sog duchowy bo napewno juz nie wejdzie
pozdrowienia ze Śląska

johny7.........pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
kozacko SOG!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witam!No nareszcie w domu, 2,5 tyg.poza domem to zdecydowanie za długo jak dla mnie,ale trzeba było odwiedzić rodzinkę na święta.Dobrze,że święta Bożego Narodzenia są tylko raz w roku,bo ciężko na wyjeździe utrzymać dietę tak jak należy,do tego w Polsce takie mrozy,że się pochorowałem i na tydzień czasu musiałem odpuścić treningi.Mam nadzieje,że nie będzie dużych spadków-dzisiaj czeka mnie hardcorowy trening nóg,więc okaże się jak to się odbiło na sile i masie.
W ostatni dzień,już na lotnisku udało mi się dorwać Kulturystykę i Fitness Sport dla Wszystkich,mam nadzieję ,że ludziom będzie się podobał mój wywiad.Starałem się,odpowiedzieć na wszystkie pytania bardzo szczegółowo więc sporo fajnych wskazówek można z niego wyciągnąć i dowiedzieć się troszkę prywatnych rzeczy na mój temat

Myślę,że jeszcze tydzień,góra dwa robienia masy i zacznę powoli definicje.Czekam na kalendarz zawodów na 2009r.,żeby wszystko dokładnie poukładać w czasie.
Za tydzień postaram się wkleić efekt końcowy robienia masy i założę,dziennik treningowy(z przygotowania do wiosennych zawodów).
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siema

widze ze kulturystyka zdominowala twoje zycie na dobre
wywiad kozacki, na prawde wiele ciekawych informacji i przynajmniej widac ze szczery, dlatego mozna z niego wyniesc nawet wiecej niz z niektorych wywiadow z czolowymi kulturystami polski, w ktorych pytania i odpowiedzi sa "troszeczke nakierowywane" przez sponsorow...

mam nadzieje ze bedziesz mial pozniej troche czasu bo chcialbym ci zadac pare pytan... a teraz tez spadam na trening

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Wysu śmiało pytaj,jak tylko będę miał chwile to postaram się odpowiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Tez sie przerazilem jak zoabczylem jak ten kolega tobie pomaga! :D

Come on bro, one more! hahaha

Pozdrawiam

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
napisalem na priv zeby nie robic smietnika w temacie

pozdro

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-01-08 23:03:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2379
wydaje mi sie ze przysiady cienko technicznie
ale niech ktos inny sie wypowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna forma-prosze o ocene

Następny temat

Kulturystyczny debiut

WHEY premium