SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wsumie + 45kg :) nowe foty str. 7

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
Witam jakos tak wyszlo naszla mnie chec ze zamieszcze foto story od poczatku mojej kariery z silownia

Wiec tak 1 foto gdy nie cwiczylem foto jakos z konca gimnazjum z wakacji przed wyprawa do Lo

Wzrost 188 waga 58kg




Fotka jakos po roku cwiczen a wsumie nie cwiczen tylko w domu mialem sztange gryf 25 kg i machalem nim na rozne sposoby hmm data 22.03.05
Waga cos kolo 73kg
Tutaj

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
Tutaj chyba juz zaczalem chodzic na silownie normalnie waga cos kolo 75kg




Nastepnie mialem kilka miesiecy treningow na silowni z jakims tam planem ogolnie tragicznym ale cos tam bylo doszedlem do wagi 89kg




Po tym okresie mialem roczna przerwa od cwiczen ! poniewaz bralem izotek na syfy prawie rok czasu
Wiec po spadkach postanowilem powrocic na silownie wrzesien 2006
Waga 81 kg wzrost 195




Od tego momentu znalazlem dobry plan do cwiczen ulozylem sobie dobra diete i postanowilem trzeba cos z soba zrobic !
Fotka jakos z stycznia 2007 Waga 91 kg



Przez caly czas cwiczylem ciezko jedynie w wakacje mialem kilka cykli alko , troche niedojadania i spadlo mi z 98,5 do 95,5 .
Teraz obecna forma
Minimalna Waga na czczo po wyproznieniu jaka udalo mi sie zanotowac to 98,5 chociarz przewaznie jest kolo 100 kg w ciagu dnia w ubraniach jak sie zwarze cos kolo 104-5 kg
Łapka 42,5 na pompie cos kolo 45




















a koksiwa nigdy nie bralem :)

Zmieniony przez - carbon2222 w dniu 2007-11-11 16:16:53

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
za***iaszczo wysoki jestes, nie jest teraz najgorzej, ale przybralbys z 15 kg miesnia i bylbys byko a nie klocek maly xD

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17729
dobrze dresssu , jedziesz, a nie bys tylko na allegro siedzial i fury ogladal:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966
115-120kg to minimum dla ciebie

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
jest dobrze dorzuc koksiwa i bedzie bomba sog

Zmieniony przez - robaleq w dniu 2007-11-11 16:44:45

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
Fajnie wszystko przedstawione...Mi sie podoba..pzdr

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Plecki dopracuj i bedzie baaardzooo dobrzeee zwlaszcza ze wyzszym idzie wolniej wg. mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Wow, +45kg nieźle ^^ To ile Ty tyłeś na miesiąc jak byłeś taki chudy? :) Jak doszła dieta, to jaki rekord w miesiąc? :)

pozdro

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Nie widac tej wagi, ale to pewnie przez wzrost...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 722 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41819
jest bardzo dobrze,dietka pewnie jest?a nogi jak tam? sog oczywiscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat. 9 miesięcy. Oceniajcie

Wiecej