SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 125404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 832 Napisanych postów 564 Wiek 88 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7206
Aha,czyli działa jak trzeba Zgadza się...za jednego Foxa masz dwa Saberki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9 Napisanych postów 25 Na forum 70 dni Przeczytanych tematów 452
zyber serio ktoś ogranicz mc? Nawet leżeli to nie powinni ograniczać dostępu do gazów le, bo nie ma, po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 832 Napisanych postów 564 Wiek 88 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7206
No serio,serio.W Polsce jest pełen luz w dostępności gazów pieprzowych.W innych krajach już nie jest tak ładnie.Poszukaj w necie.Tu masz przykład z Niemiec.

https://adwokatniemcy.net/gazpieprzowy/ 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69 Napisanych postów 94 Na forum 170 dni Przeczytanych tematów 1027
Holandia również z tego co kojarzę ma surowe prawo odnośnie gazu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1618 Napisanych postów 1430 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24713
W Niemczech można mieć praktycznie każdy pepper spray, z tym że z etykietą jako odstraszacz zwierząt. W porównaniu z Holandią to wolność i swoboda , bo tam tylko dla służb i kwalifikowanych ochroniarzy.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 72 Napisanych postów 72 Na forum 87 dni Przeczytanych tematów 676
Słowacja idzie w stronę CR.
Niby tyło 0.1 proc ale dziala dobrze szczególnie przez efekt inhalacyjny.
Dusi potwornie.
Może gębą tak nie pali jak po mocnym pieprzu ale oczu otworzyć się nie da ale oddech też trudno złapać.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 72 Napisanych postów 72 Na forum 87 dni Przeczytanych tematów 676
2 razy miałem okazję użyć Słowackich gasniczek 150ml z CR I na pewno dzialaja mocniej niż CS francuskie.
Spora dawka z gasniczki rekompensuje niskie stężenie a agresywność i szybkość działania samej substancji aktywnej robi natychmiast robote.
Zdecydowanie nie do użycia w pomieszczeniu bo zrobimy komorę gazowa i podusimy ale na otwartej przestrzeni ciekawa opcja i co ważne niedroga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 685 Napisanych postów 1016 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8514
Wczoraj gdyby znajomy nie miał na interwencji prywatnej gaśnicy to źle by się to dla nich skończyło, na interwencji rzuciło się na nich 6 pijanych i nacpanych osob.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1618 Napisanych postów 1430 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24713
Cóż gaśnica to podstawa . Ostatnio po robocie dwóch gości postanowiło pomścić się na mnie za interwencje kolegi . Na dworcu mam pianę Sabre 98 ml i gaśniczkę Fox Labs cone . a w plecaku miałem jeszcze słynnego mocno przeterminowanego UDAP-a . Spodziewałem się że za mną pójdą bo się odgrażali , więc na wierzchu w torbie był ten UDAP , a obok gaśniczka . NIestety UDAP być może dlatego ,że jako jedyny gaz leżał w plecaku na posadzce stracił ciśnienie i zaczął bryzgać bardziej strumieniem niż chmurą na około metr , zresztą w ten sposób że dostałem odpryskiem w oko . Musiałem dobyć gaśnicy , której sam widok załatwił sprawę . Od czasu do czasu z przemęczenia człowiek popełni jakiś durny błąd ... Resztki UDAP-a zużyję treningowo . Więcej zabawy z mocno po terminie gazami w pracy nie będzie . Kupiłem już Sabre cone MK 4 w to miejsce . Będę też pamiętał już zawsze że nie tylko zimą można wychłodzić puszkę ... Trafione swoje oko , zdekontaminowałem w autobusie Sudeconem w ciągu 15 minut .Pozdrawiam .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 832 Napisanych postów 564 Wiek 88 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7206
Greek napisałeś na interwencji...to był patrol interwencyjny ochrony czy policji? Zaciekawiło mnie na kogo te typy się rzuciły.Napisałeś prywatnej gaśnicy czyli Policja?
Megasmig a co to za łby z dworca? Czekali na Ciebie do zakończenia zmiany czy bywalcy tamtych rewirów? Desperaci jacyś...
Ja dlatego staram się mieć świeżaki gazy i jak jestem sam to używam Sabre cone a jak agresor jest właśnie na poziomie jak te dwa dzbany to mam 1.4 żeby ich dobić i żeby pocierpieli trochę
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

forma lato