SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 120079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
No dzięki za uznanie staram się jak fundusze pozwolą to będą kolejne testy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 71 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
91Posir tak trzymać! Mam pytanie,czy używał ktoś piany z Sharq? Skuteczna? Pucha 63 ml kosztuje tyle co Sabre cone 118 ml.Wiem że to dwie różne substancje ale Sabre MK4 sprawdzony w boju i zadziałał super.Co do sharq jestem ciekawy czy warto?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
POsiada niewielkie opuźnienie w działaniu a co do mocy to .... nie urywa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
Tutaj masz filmik z testów

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 71 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
Dzięki.Jak d...nie urywa jak piszesz to nie ma sensu przepłacać.Czyli sharq ma słabe wszystkie...po co bulić ponad osiem dych jak można Ko foga za dwie dychy i efekt ten sam podczas użycia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
Ja tego nie powiedziałem wersia con miała niezły efekt dzień po ale to ....
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 71 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
No wiem że tego nie powiedziałeś,sam sobie ideologie dopowiedziałem Rsg Police przypominał o sobie na drugi dzień...hie,hie
Co do filmiku to słabo to wygląda Na tamtym starym forum pisałem o gościu z nożem i wtedy Sabre Mk4 go dosłownie powaliła.Tutaj gość jeszcze jest w stanie coś działać to porównując do mojej sytuacji mógłbym (tfu!!!) mieć dziurę w brzuchu...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Panowie ten gaz co robi RADEX, to nie jest gaz "Policyjny", tylko "POLICJA", czyli gaz który teoretycznie cywil nie kupi. Kiedyś dla Polskiej Policji gaz produkowało HPE, ewentualnie sprowadzali duży butle (jak do nurkowania) od IDC CHEMIE (firma od Cannona). Teraz coś się zmieniło??









Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2021-09-04 14:38:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Posir jaki sens ma te "działanie dzień po", w przypadku Police RSG Cone, skoro tak naprawdę liczy się działanie gazu w ciągu tak naprawdę pierwszych kilku sekund od użycia??


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2021-09-04 14:42:12
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium