SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 70 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1085


?si=IZoWI5LHgKYo5kfE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 70 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1085
Gaśniczki tam ładnie poszły w ruch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Widzę Mierzey że ostro studiujesz "gazownictwo"
Czyli 1.4 MC to już taki max w takim razie...więcej % nic nie wnosi jak rozumiem
Dlatego napisałem że SHU jest "nie mierzalne" bo tak jak napisałeś to subiektywne odczucie osób testujących ostrość.Ja ważę 100 kg i mój kumpel podobnie.Pijemy wódkę i ja po 1/2 literka jak skosztujemy to dopiero bym się napił więcej a On...śpi pod stołem Tak samo jest z tym SHU
Sabre i Defense Technologies to dwie jak napisałem "bliźniacze" firmy.Wiem że Sabre testuje każdą świeżo wyprodukowaną partię i dlatego u nich istnieje powtarzalność produktu.Więc zawsze jak kupisz to możesz być pewny działania.Chociaż raz wpadkę zaliczyli,chyba był problem z miotaniem czyli siłą wyrzutu mieszanki?? Ale to epizod.
W Sabre denerwuje mnie ich strona internetowa że nie możesz obejrzeć pełnej gamy produktów.Taka możliwość istnieje jak się zalogujesz i przedstawisz dokument że jesteś "mundurowy" etc.
Defense Technologies natomiast ma bardzo czytelną swoją stronę.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 70 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1085
Jak się spojrzy na rynek to rzeczywiście MC% najmocniejszych gazów cywilnych to 1.4-1.5 maksymalnie, więc raczej ma to sens. Oczywiście mówię tutaj o ofercie sensownych producentów. Sabre i Def. Tech. rzeczywiście ofertę mają zbliżoną ale to dwie zupełnie inne firmy, zresztą z tego co wiem chyba właśnie największe w USA, sporo większe niż Fox. Szczerze mówiąc to jeśli chodzi o wiedzę teoretyczną na temat gazów to temat już dosyć mocno wyczerpałem, z wiedzą praktyczną już gorzej ale do tego to mi się nie pali. Co najwyżej może sobie wypsikam niedługo z dwa jakieś najtańsze gaziki w celach treningowych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Tak z tych dwóch molochów na szczęście chociaż z jednego mamy dużą gamę produktów i to tych najmocniejszych
No ja też wielkiej wiedzy praktycznej to nie posiadam a koledzy co posiadają to nie aktywują się tutaj ostatnio ale myślę że w końcu zajrzą i coś dodadzą ciekawego
Z praktyki samoobrony to mogę napisać tyle że Sabre mk 3.5 cone to idealny sprzęt uniwersalny.Wiadomo że inhaluje,chmura itp. ale w sytuacji mocno stresowej zawsze pryskasz w kierunku twarzy i trafiasz Działa solidnie.Chmura sprawdzi się w przypadku gdy agresor rzuci się na człowieka z zaskoczenia i brutalnie! Wtedy nie zawsze jest czas na celowanie itp.
Stream to wiadomo pryska strumyk i trzeba już przycelować.Tutaj polecam Crossfire lub stream Foxa,który jest dosyć szeroki co ułatwia trafienie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 70 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1085
Swoją drogą na początku poszukiwań zamówiłem Predatora tego 15% OC, ale po dalszym grzebaniu w internecie stwierdziłem, że jednak go zwracam :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Powiedz czym się sugerowałeś przy wyborze Predatora? Tym 15 OC czy nazwą? Dawno zacząłeś szukać gazu?
Wiesz jestem ciekawy czym mogą się sugerować ludzie przy wyborze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228
Mierzey gdyby większe stężenie niż 1,4 % MC nic nie dawało to gasniczki na niedźwiedzie nie miałyby 2 % , pomyśl o tym . W realu liczy się też szybkość ekspozycji, jeśli na kogoś wypryskasz jakiś gaz 50 ml 0,33 MC to da Ci podobny efekt jak strzał sekundowy z Sabre, ale jeśli nie pryskasz pijaka który przewraca się o wlasne nogi, raczej może nie być czasu na wypryskanie puszki na jedną osobę. Marketingowcy Foxa nie byli orginalni, ściągnęli marketing z tanich niemieckich CS , lepiej brzmi triliarde czy siliarde ( cząstek w dm kwadratowym ) niż 0,7 czy 1 % CS , tak samo lepiej dla niezorientowanych brzmi 5300000 , czy 2000000 niż 1,33 , czy 1,4 MC , chociaż nawet biorąc pod uwagę skalę Scolvila , to olejku jest 4 czy 10 % I na wyjściu 200000 czy 216000 jednostek, nie 2000000 czy 5000000
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Ja to od szkoły średniej jakieś tam gazy miałem,które na Bazarze Różyckiego kupowałem To były takie dawne Nato Military
Później była przerwa aż do 2008 roku i wtedy miałem sparing na ulicy z dwoma typami i stwierdziłem że muszę coś kupić na takie sytuacje jak ja sam i dwóch mnie przyatakuje.Mój wybór to w sklepie wędkarskim padł na Red Peppera i tak się zaczęło...w 2016 znalazłem to forum i od tamtej pory świadomie kupuję to co uważam za najlepsze dla siebie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
No Megasmig wreszcie wróciłeś Bo już myślałem że się ożeniłeś w tym Poznaniu
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium