SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 119567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 69 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
Marcin44,Posir to satyrycznie ocenił bo po Police Rsg na drugi dzień to haftowałeś dalej niż widziałeś
Ponawiam pytanie,co sądzicie o działaniu tego miotacza z ostatniego filmiku Posira? Może Was zaczepię? Megasmig ? Henel ? Greek ? No i również chętnie poczytam komentarze od innych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Ok, ale pamiętam Zyber, że z tego co opisywałeś byłeś wtedy na imprezie z %% i sam nie widziałeś do końca, czy wymioty są spowodowane gazem, czy kacem. :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 69 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
No w sumie prawda Marcin44 Chociaż na kaca to nie wymiotuję raczej Posir opisywał że po tym gazie efekty uboczne są na drugi dzień,więc pomyślałem że u mnie taki efekt nastąpił...hie,hie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24402
Zyber o TW 500 i 1000 to swego czasu na tym forum i innych pisaliśmy bardzo dużo i materiału też było bardzo dużo bo gaśnic TW 1000 używała niemiecka policja więc było sporo filmików z różnych demonstracji https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/ce/Polizei-Tonfa-Pfefferspray.jpg  , ten gaz jest słabiutki i wielu będzie po nim dalej atakować mrugając oczami , choć oczywiście znajdą się i tacy którzy rozpłaczą się i pójdą do domu ... Zwłaszcza w wersji cone to chyba najgorsze produkty na rynku .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 69 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
Megasmig pamiętam i wiem że TW to słabizna.Mi jednak chodziło o ten film

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Co do nagrania to facet miał okulary korekcyjne, ale dobry gaz i tak powinien zadziałać. Gaz użyty na filmie to tandeta, widać po sposobie miotania "ala dezodorant".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 69 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
No właśnie zadziałał fatalnie...w moim przypadku jak ruszył na mnie koleś z nożem kuchennym to tak jak wcześniej pisałem,miałbym dziurę w brzuchu (teoretycznie oczywiście bo nie wiadomo jaki miał zamiar,czy postraszyć czy użyć?)Na szczęście nie poznałem jego zamiarów bo go Sabre Mk4 zmiotłem hie,hie,hie Wtedy to mi przez chwilę do śmiechu nie było
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24402
Zyber gaz z tego filmiku to żadna rewelacja , ale i gość to nie żaden pijany ani naćpany golem , więć starczył .Ktoś znieczulony konkretnie zapewne kontynuowałby atak ...
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 69 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
A ja się tak zastanawiam czy osobie z samochodu ten gazik to przypadkiem bardziej nie zaszkodził niż pomógł hie,hie,hie niby ręka była na zewnątrz podczas używania ale z puchy w środku auta opary mogły inhalować...no niestety "filmowcy" odjechali i ciągu dalszego nie znamy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 221 Napisanych postów 171 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1948
Z drugiej strony chwała kierowcy za to,że cokolwiek miał pod ręką, następnym razem pewnie kupi lepszy.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium